Tag Archives: Xbox

kwi 06
2019

Jak poprawić jakość gry na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż profesjonalny gamepad w dużej mierze podnosi przyjemność gry. Jakim sposobem dokonać odpowiedniego zakupu, kiedy segment tych produktów dostarcza nam tak duży wachlarz produktów? Opisujemy kilka ciekawych opcji:

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment
mar 08
2019

Zestawienie udostępnionych w Microsoft produktów

Wystarczy przejrzeć przegląd udostępnionych w Microsoft rzeczy, żeby przekonać się, jak sporo firma ta ma do zaoferowania wiernym klientom. Głównie dystrybutor ten znany jest od trzydziestu lat z tego, że projektuje wysokiej jakości systemy operacyjne. Pierwszy taki system pojawił się bowiem w 1985 roku. Pierwsze wersje systemów operacyjnych, jakie wtedy powstawały były prostsze, jednak już na tamte czasy niezwykle innowacyjne.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
lut 06
2019

Trochę myśli odnośnie grywania na konsoli

Nawet najnudniejszy dzień może być dużo ciekawszy! Choćby dzięki właśnie pykaniu na konsoli. Nadal Polska nie jest miejscem, gdzie zauważyć można bardzo duże zapotrzebowanie na akurat konsole, przede wszystkim z powodów związanych z kasą, lecz jakby nie patrzeć można powiedzieć, że błyskawicznie przekonujemy się, iż mimo wszystko warto się nieco bardziej wykosztować, ale no przynajmniej mieć zagwarantowaną niesamowitą zabawę.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
wrz 18
2017

Czy Xbox jest najlepszą konsolą do gierek?

Można powiedzieć, że na tę chwilę konsola Xbox jest najlepsza na rynku. Jednakże to oczywiście nie jest obiektywna opinia, trudno doszukiwać się tutaj również reklamy. To po prostu subiektywna opinia do której to każdy obywatel Polski ma całkowite prawo.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment