Tag Archives: Wyposażenie

lip 13
2019

Drony oraz kamery GoPro – co trzeba wiedzieć na temat tych nowinek technicznych?

Niemające załogi obiekty latające określane dronami jeszcze niedawno znajdowały się tylko i wyłącznie na wyposażeniu wojsk. Obecnie coraz częściej są sprzedawane są w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niekonwencjonalnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
kwi 24
2019

Wytworne zabezpieczenia do komputerów Apple

Obudowa do Apple jest rewelacyjnie wykonana. Zdecydowanie ma się odczucie, że jest to wyrób naczelnej klasy. Zewnętrzna część jest skonstruowana z bardzo dobrej jakości skóry, przyjemnej w dotyku, z aksamitną fakturą. Wewnątrz, obudowa wyściełana jest subtelną mikrofibrą. Obudowa jest znakomicie dostosowana do iPhona i nie ma możliwości, aby telefon wysunął się z niej.

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 04
2019

Produkty nowoczesnych czasów, inaczej bez jakich środków nie obejdziesz się wyruszając na wczasy.

Jest kilkanaście takich wyrobów, które podbiły serca milionów ludzi. Nie tylko każdy człowiek posiada je w miejscu zamieszkania, ale też nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich.
Jest to min. Ipad 3g – tablet o skali 9,7 cala.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
lip 17
2018

Sprawunek nowego telefonu to spore wyzwanie, odpowiednio zastanów się, co wybierzesz

Żyjemy w takiej erze, że nie da się funkcjonować bez ciągłego dostępu do telefonu. Niejednokrotnie zdarza się tak, że spędzamy cały dzień z telefonem w dłoni, bo mamy do załatwienia tak dużo istotnych spraw. Nowatorskie funkcje, w jakie wyposażone są dzisiejsze telefony, sprawiają, że możemy łączyć się z internetem i wykonywać za ich pomocą wiele czynności. Coraz częściej pod tym kątem wybiera się telefony.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment