Tag Archives: seo

lip 11
2018

W jaki sposób pozycjonowanie stron oraz zaplecze pozycjonerskie oddziałuje dzisiaj na działalność przedsiębiorstwa w Internecie?

Bez względu na to, jakim rodzajem działalności zajmuje się określona firma, funkcjonowanie strony www jest obecnie już swojego rodzaju standardem. Jednakże, gdy pragnie się być widocznym w Internecie, nie wystarczy jedynie posiadać własną witrynę. Trzeba też ją prawidłowo pozycjonować. Czemu? Przeważnie ze względu na to, że popularność strony i liczba odsłon w istotnej mierze zależy od tego, jak wysoko znajduje się ona w wynikach wyszukiwania.
Nie można się więc dziwić, że współcześnie pozycjonowanie cechuje się tak znaczącą popularnością.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
lip 11
2018

Analityka internetowa oraz działania SEO – z jakiego powodu mają obecnie na rynku tak priorytetowe znaczenie?

Nowe rozwiązania, jakie pojawiają się współcześnie na rynku dosyć szybko zyskują na popularności. Z jakiego względu? Klienci dostrzegają w nich szansę dla siebie. Przykładem może być błyskawiczna kariera Internetu, który jest źródłem wielu niebanalnych pomysłów. W Polsce kategoryczna większość osób posiada we własnym domu dostęp do sieci internetowej, wobec tego nie należy się dziwić, że firmy coraz częściej widzą, że reklama w Internecie to zdecydowana podstawa. Istotne znaczenie posiada najczęściej współczynnik konwersji określonej strony www.
Artefakt.pl
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
cze 22
2018

Jeśli chcesz ściągnąć na własną witrynę wielu użytkowników, musisz zatroszczyć się o wyjątkową treść

Dla właścicieli witryn oraz serwisów internetowych kluczową sprawą staje się zmierzanie do tego, aby umiejscowić się na samej górze rankingu wyszukiwarki Google. Staje się to o tyle istotne, że największą popularnością i zaufaniem pośród użytkowników internetu cieszą się właśnie witryny zlokalizowane na pierwszej stronie rankingu wyszukiwarek. Sprawia to, że fachowcy od marketingu internetowego i właściciele stron robią wszystko, aby podnieść pozycję własnej witryny w rankingu, wielokrotnie stosując nieetyczne sposoby.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Algorytmy Google – pingwin

Wprowadzone przez Gogle zmiany w algorytmach posiadały na celu podniesienie wartościowych tekstów. Panda zaznaczyła własnymi czynnościami wyższość jakości przekazów nad jej wielkością. W branży SEO te pojęcia jak Panda czy Pingwin znaczą przemiany w schemacie wyszukiwarki Google, posiadające na celu zrzucenie na dalszy plan stron, jakie nie realizują warunków jakościowych.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
gru 05
2017

Czym jest pozycjonowanie i co powinno się wiedzieć o statystykach SEO?

Pozycjonowanie określane jest skrótem SEO, jakie wywodzi się z angielskiego sformułowania serach engine optimization. Mówiąc w ogólny sposób pozycjonowanie jest to pewien proces, jaki pozwala na poprawę widzialności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Jest więc to technika, dzięki jakiej można spowodować, iż dana strona staje się bardziej intrygująca i wyraźna dla wyszukiwarek, dzięki czemu jest ona stawiana na dobrej pozycji w rankingu wyszukiwania spośród wielu innych różnych witryn.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment