Tag Archives: seo

lut 05
2018

W jaki sposób pozycjonowanie stron oraz zaplecze pozycjonerskie oddziałuje dzisiaj na działalność przedsiębiorstwa w Internecie?

Niezależnie od tego, jakim rodzajem działalności zajmuje się określona firma, funkcjonowanie strony www jest dziś już pewnego rodzaju wymogiem. Jednak, jeżeli chce się być widocznym w Internecie, nie wystarczy tylko posiadać swoją witrynę. Trzeba także ją prawidłowo pozycjonować. Z jakiego powodu? Zazwyczaj przez wzgląd na fakt, że popularność strony i ilość odsłon w dużej mierze zależy od tego, jak wysoko znajduje się ona w rekordach wyszukiwania.
Nie można się w związku z tym dziwić, że obecnie pozycjonowanie wyróżnia się tak ogromnym zainteresowaniem.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Algorytmy Google – pingwin

Wprowadzone przez Gogle zmiany w algorytmach posiadały na celu podniesienie wartościowych tekstów. Panda zaznaczyła własnymi czynnościami wyższość jakości przekazów nad jej wielkością. W branży SEO te pojęcia jak Panda czy Pingwin znaczą przemiany w schemacie wyszukiwarki Google, posiadające na celu zrzucenie na dalszy plan stron, jakie nie realizują warunków jakościowych.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
gru 05
2017

Czym jest pozycjonowanie i co powinno się wiedzieć o statystykach SEO?

Pozycjonowanie określane jest skrótem SEO, jakie wywodzi się z angielskiego sformułowania serach engine optimization. Mówiąc w ogólny sposób pozycjonowanie jest to pewien proces, jaki pozwala na poprawę widzialności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Jest więc to technika, dzięki jakiej można spowodować, iż dana strona staje się bardziej intrygująca i wyraźna dla wyszukiwarek, dzięki czemu jest ona stawiana na dobrej pozycji w rankingu wyszukiwania spośród wielu innych różnych witryn.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
lip 28
2017

Jeśli chcesz ściągnąć na własną witrynę wielu użytkowników, musisz zatroszczyć się o wyjątkową treść

Dla administratorów witryn i portali sieciowych ważną kwestią jest dążenie do tego, aby umiejscowić się na szczycie rankingu wyszukiwarki Google. Staje się to o tyle istotne, że największą popularnością i zaufaniem pośród użytkowników internetu cieszą się właśnie strony zlokalizowane na przodzie klasyfikacji wyszukiwarek. Powoduje to, że fachowcy od marketingu internetowego i właściciele stron czynią wszystko, by podnieść pozycję własnej witryny w rankingu, wielokrotnie stosując nieetyczne metody.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment