Tag Archives: pozycjonowanie

sie 29
2018

Co zrobić, żeby obecnie działalność firmy w sieci internetowej była faktycznie zdecydowanie bardziej widoczna?

Internet to dość przydatne narzędzie, bez jakiego ciężko jest sobie wyobrazić dzisiejszy świat. Nie należy się w związku z tym dziwić, że każda firma, jaka zamierza się reklamować i docierać do możliwie jak największej liczby konsumentów, próbuje pokazać własną obecność w sieci. Na szczęście, obecnie do dyspozycji ma się dużo sposobów na to, by funkcjonować za pośrednictwem Internetu.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
cze 21
2018

Jak dziś wybrać agencję, która zajmuje się specjalistycznym pozycjonowaniem witryn internetowych?

Reklama w Internecie posiada współcześnie wielkie znaczenie oraz na szczęście dużo więcej firm świetnie zdaje sobie z tego faktu sprawę. Właśnie z tego powodu ogromną popularnością cieszą się agencje interaktywne, które zajmują się profesjonalnym pozycjonowaniem witryn www. Na początek – co oznacza pozycjonowanie? To wybór działań, jakiego zadaniem jest polepszyć pozycję konkretnej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak reklamować swoją stronę w internecie czyli wszystko o algorytmach stosowanych przez wyszukiwarki

Dzisiaj mało kto wyobraża sobie używanie internetu bez internetowej wyszukiwarki. W niej użytkownicy wpisują wszystko to, czego szukają, i następnie przeglądają otrzymane wyniki. Jednak mało kto zastanawia się, w jaki sposób wyszukiwarka wybiera wśród setek tysięcy stron te najlepsze i odpowiadające najlepiej intencjom szukającego. A zastanawiać się jest nad czym, bo algorytmy Google poszukujące odpowiednich do zapytania serwisów rzeczywiście mogą być niezwykle skomplikowane i uwzględniają dziesiątki różnych parametrów.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Algorytmy Google – pingwin

Wprowadzone przez Gogle zmiany w algorytmach posiadały na celu podniesienie wartościowych tekstów. Panda zaznaczyła własnymi czynnościami wyższość jakości przekazów nad jej wielkością. W branży SEO te pojęcia jak Panda czy Pingwin znaczą przemiany w schemacie wyszukiwarki Google, posiadające na celu zrzucenie na dalszy plan stron, jakie nie realizują warunków jakościowych.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
gru 05
2017

Czym jest pozycjonowanie i co powinno się wiedzieć o statystykach SEO?

Pozycjonowanie określane jest skrótem SEO, jakie wywodzi się z angielskiego sformułowania serach engine optimization. Mówiąc w ogólny sposób pozycjonowanie jest to pewien proces, jaki pozwala na poprawę widzialności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Jest więc to technika, dzięki jakiej można spowodować, iż dana strona staje się bardziej intrygująca i wyraźna dla wyszukiwarek, dzięki czemu jest ona stawiana na dobrej pozycji w rankingu wyszukiwania spośród wielu innych różnych witryn.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment