Tag Archives: marketing

mar 09
2019

Praca przez Internet

Współczesny świat sprawia, że wszystko chcielibyśmy mieć na wczoraj. Zaczynamy się zastanawiać, w jaki sposób można stworzyć każdą rzecz sprawniej, prościej. Ciągle tworzy się jakieś programy komputerowe, które mają nam ułatwić życie. Niestety sporo rzeczy jest też poza zasięgiem naszych wypłat. Jedna praca nie wystarcza żeby zaopatrzyć się we wszystkie najnowsze dodatki, więc szukamy pracy dodatkowej.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
lut 25
2019

Marketing restauracji: social wifi, jako idealne rozwiązanie umożliwiające sprawne popularyzowanie oferty

Pragnąc zapewnić sobie bogatą rzeszę stałych, jak także nowych gości należy zatroszczyć się o skuteczny marketing restauracji. W dobie internetu możemy zagwarantować sobie sprawne narzędzia umożliwiające regularne promowanie oferty. Bardzo dobrym przykładem jest social wifi, dzięki któremu możemy zagwarantować gościom zarówno bezpośredni dostęp do internetu, jak także istotne informacje dotyczące danej restauracji.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
lip 12
2018

W jaki sposób obecnie promować swoją reklamę w necie w skuteczny sposób?

Obecnie ciężko jest nieraz nadażąć za zmieniającym się szybko rynkiem reklamy. Otoczenie reklamowe ewoluuje bowiem bardzo szybko, z tej przyczyny dobrze jest śledzić nowe trendy marketingowe. Współczesne działania są w stanie być efektywne, o ile perfekcyjnie się do nich przedtem poszczególna osoba albo firma przygotuje. Jednym z głównych trendów jest w tej chwili na przykład reklama sieciowa jak również linki sponsorowane. Są to dość nowe metody docierania do odbiorców, z którymi dobrze jest się teraz zapoznać.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
lip 11
2018

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Przeważnie e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W dużej mierze jest to prawda, jednak warto wiedzieć, że to znacznie bardziej złożona dziedzina marketingu. Głównym polem działalności znawców e – marketingu jest oczywiście środowisko internetowe. Najpowszechniejszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, polegający przesyłaniu reklam za pomocą poczty elektronicznej.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
lip 22
2014

Marketing automation – skuteczny patent na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Konieczne jest posiadanie wiedzy oraz instrumentów pozwalających na uzyskiwanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment