Tag Archives: marketing

sty 27
2019

Marketing restauracji: social wifi, jako idealne rozwiązanie umożliwiające sprawne popularyzowanie oferty

Chcąc zapewnić sobie szeroką rzeszę stałych, jak również nowych klientów musimy zadbać o skuteczny marketing restauracji. W dobie internetu jesteśmy w stanie zapewnić sobie sprawne narzędzia pozwalające na regularne rozpowszechnianie oferty. Świetnym przykładem jest social wifi, za sprawą którego mamy możliwość, aby zapewnić gościom zarówno komfortowy dostęp do internetu, jak też ważne informacje dotyczące określonej restauracji.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
lis 06
2018

Praca przez Internet

Dzisiejszy świat sprawia, że wszystko powinno być na wczoraj. Ciągle się zastanawiamy, w jaki sposób można stworzyć wszystko szybciej, łatwiej. Co chwila wymyśla się jakieś programy komputerowe, które mają nam uprościć życie. Niestety dużo rzeczy jest też poza zasięgiem naszych wypłat. Jedna praca nie wystarcza żeby mieć wszystkie najmodniejsze telefony, więc szukamy pracy dodatkowej.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
lip 12
2018

W jaki sposób obecnie promować swoją reklamę w necie w skuteczny sposób?

Obecnie ciężko jest nieraz nadażąć za zmieniającym się szybko rynkiem reklamy. Otoczenie reklamowe ewoluuje bowiem bardzo szybko, z tej przyczyny dobrze jest śledzić nowe trendy marketingowe. Współczesne działania są w stanie być efektywne, o ile perfekcyjnie się do nich przedtem poszczególna osoba albo firma przygotuje. Jednym z głównych trendów jest w tej chwili na przykład reklama sieciowa jak również linki sponsorowane. Są to dość nowe metody docierania do odbiorców, z którymi dobrze jest się teraz zapoznać.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
lip 11
2018

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Przeważnie e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W dużej mierze jest to prawda, jednak warto wiedzieć, że to znacznie bardziej złożona dziedzina marketingu. Głównym polem działalności znawców e – marketingu jest oczywiście środowisko internetowe. Najpowszechniejszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, polegający przesyłaniu reklam za pomocą poczty elektronicznej.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
lip 22
2014

Marketing automation – skuteczny patent na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Konieczne jest posiadanie wiedzy oraz instrumentów pozwalających na uzyskiwanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment