Tag Archives: marketing

cze 22
2018

Praca przez Internet

Współczesny świat sprawia, że wszystko chcielibyśmy mieć na wczoraj. Zaczynamy się zastanawiać, w jaki sposób można zrobić każdą rzecz szybciej, łatwiej. Ciągle wymyśla się jakieś programy komputerowe, które mają nam ułatwić życie. Niestety dużo rzeczy jest też poza zasięgiem naszych portfeli. Jedna praca nie wystarcza żeby mieć wszystkie najnowsze tablety, więc szukamy pracy przez Internet.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Marketing restauracji: social wifi, jako idealne rozwiązanie umożliwiające sprawne popularyzowanie oferty

Chcąc zapewnić sobie bogatą rzeszę stałych, jak także nowych gości należy zatroszczyć się o skuteczny marketing restauracji. W dobie internetu mamy możliwość, aby zapewnić sobie sprawne narzędzia umożliwiające regularne popularyzowanie oferty. Bardzo dobrym przykładem jest social wifi, dzięki któremu mamy możliwość, aby zagwarantować gościom zarówno komfortowy dostęp do internetu, jak również interesujące informacje dotyczące określonej restauracji.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
lip 28
2017

W jaki sposób obecnie promować swoją reklamę w necie w skuteczny sposób?

Teraz trudno jest nieraz nadażąć za zmieniającym się sprawnie rynkiem marketingowym. Otoczenie reklamowe ewoluuje bowiem bardzo szybko, dlatego najlepiej jest śledzić najnowsze trendy marketingowe. Nowoczesne działania są w stanie być efektowne, o ile świetnie się do nich przedtem dana osoba bądź firma przygotuje. Jednym z głównych trendów jest w tej chwili chociażby reklama sieciowa a, także linki sponsorowane. Są to stosunkowo nowe sposoby docierania do odbiorców, z którymi najlepiej jest się obecnie zapoznać.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
lip 22
2014

Marketing automation – skuteczny patent na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Konieczne jest posiadanie wiedzy oraz instrumentów pozwalających na uzyskiwanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment
mar 25
2014

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Zasadniczo e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W zasadzie nie odbiega to stwierdzenie od prawdy, jednak dobrze wiedzieć, że to znacznie szersza dziedzina marketingu. Podstawowym polem działalności specjalistów od e – marketingu jest naturalnie środowisko internetowe. Najstarszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, opierający się na rozsyłaniu komunikatów reklamowych za pomocą internetu.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment