Category Archives: W świecie internetu

cze 09
2019

W jakim miejscu w Lublinie i w jakich miejscach usługowych da się kupić drukarki atramentowe?

Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu zmuszony był lub potrzebował wydrukować jakieś kartki z tekstem lub fotografią. Wielu wtedy udało się do odpowiedniego punktu, który posiada drukarki atramentowe, żeby zlecić taki nakład właśnie obeznanym firmom. Nie ma się czemu zdumiewać, jeżeli niezmiernie zależy nam na jak najlepszej jakości oraz trwałości danego druku. Wiele tego rodzaju firm nabywa właśnie takie sprzęty, które te cechy gwarantują.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe, W świecie internetu | Tagged , , , , , , | Leave a comment
cze 07
2019

Dlaczego różnorodne gadżety i urządzenia cyfrowe cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem

Najróżniejsze elektroniczne gadżety zaczęły się cieszyć coraz większą popularnością. Bo też i coraz więcej oferują, przez ostatnie lata użytkowa elektronika bardzo poszła do przody. W dużym stopniu przyczynił się do tego rozwój sieci internetowej, bo obecnie sporo urządzeń korzysta z możliwości przesyłania danych, czy to przy pomocy przewodów czy radiowo. Spore znaczenie ma też bardzo szybko rozwój technologii w dziedzinie wytwarzania i projektowania układów cyfrowych oraz ogromny spadek ich cen. Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
cze 06
2019

Innowacyjne technologie, czyli co na ten moment oferuje nam technika

Obecnie świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj jest dla nas codziennością, jeszcze kilkanaście lat temu nie mogło się nam nawet przyśnić. Dzisiaj wielu z nas chętnie zasięga po innowacyjne rozwiązania, jakie często wykorzystywane są jedynie w rozrywce.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
cze 06
2019

Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to sprzęt coraz mocniej popularny w Polsce. Co roku wchodzą do sprzedaży nowsze i bardziej wyposażone typy. Z tego powodu właśnie sympatyków tych małych maszynek nie brakuje.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
cze 05
2019

Ciekawe sposoby na zareklamowanie naszego interesu. Czemu warto z nich korzystać?

Przebicie się do dużego grona odbiorców to kwestia pierwszorzędna, gdy chcemy prowadzić nasz biznes z sukcesem. Dawniej, w związku z tym, że nie było takiej konkurencji na rynku, prościej było zostać zauważonym. Dzisiaj, właściciel firmy musi włożyć sporo wysiłku, ażeby dotrzeć do klientów. Jak można to zrobić? Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
cze 03
2019

Coś dla fanów gadżetów

W sklepach można zakupić sporo gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, biorąc pod uwagę jak wszechstronne są dzisiejsze telefony. Oprócz podstawowej swojej funkcji mogą nam posłużyć do wysyłania wiadomości SMS, jako alarm, terminarz, kalkulator, aparat, timer czy odtwarzacz muzyki. Poza wbudowanymi funkcjami można dzisiaj zainstalować wielką rzeszę potrzebnych nam bardziej lub mniej, darmowych lub nie funkcji. Tak więc mając w swym smartphonie GPS i internet, można zainstalować praktycznie wszystkie z nich.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
cze 02
2019
maj 18
2019

Masz w planie niezapomniane wakacje z najbliższymi? Mazury to świetny pomysł na udany letni wypad

Od zawsze jeździłeś z rodziną nad morze? Na studiach zaś wyjeżdżałeś z kolegami zdobywać górskie szczyty, a wieczory mijały ci na grillach i ogniskach, w czasie których zapomniałeś o bólu stóp? Teraz czas na Mazury. Domki letniskowe, które czekają na ciebie na tych malowniczych terenach, na pewno odzwierciedlą twoje potrzeby i sprawią, iż będą to jedne z najwspanialszych wakacji od lat.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , | Leave a comment
maj 02
2019

Kiedy sprawdzenie bezpieczeństwa IT jest dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy?

Obecnie każdy powinien mieć świadomość, że ogromnym niebezpieczeństwem może być nie tylko fizyczne natarcie, ale także atak informatyczny. Przestępcy nie interesują się już tylko dobrami materialnymi, lecz zaczęli widzieć też korzyści, które mogą odnieść dzięki włamywaniu się do systemów w przeróżnych firmach czy też wyłudzając dane, które ze względu na swoją wagę i niską dostępność mogą być bardzo wartościowe. Można bez problemu wyobrazić sobie, jak duże szkody wyrządza dzisiaj wszelkiego rodzaju szpiegostwo przemysłowe, kiedy złodziej kopiuje idee i gotowe rozwiązania technologiczne. Ważnym pytaniem staje się zatem kwestia bezpieczeństwa firm i tego, w jaki sposób mogą się one zabezpieczać przed wypłynięciem danych?

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe, W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
maj 02
2019

Jak kupić prezent, który będzie najbardziej trafiony? Czy jest jakiś sprawdzony sposób, żeby to się udało?

Wiele osób ma problem jeśli chodzi o to jaki wybrać prezent? Często więc czeka się na podjęcie decyzji za długo, gdyż po jakimś czasie termin jest coraz bliżej i kupuje się coś całkiem niedopasowanego. Nie jest to wiec prosta sprawa i często mamy z tym problem. Niemniej są pewne wskazówki, które każdy z odczytuje, które mogą zwiększyć szansę kupna czegoś wyjątkowego dla wyjątkowej osoby.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt, W świecie internetu | Tagged , | Leave a comment