Category Archives: W świecie internetu

lut 16
2019

Kiedy sprawdzenie bezpieczeństwa IT jest dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy?

Obecnie każdy powinien już wiedzieć, że dużym niebezpieczeństwem może być nie tylko fizyczny atak, ale także atak informatyczny. Przestępcy nie interesują się już wyłącznie dobrami materialnymi, ale zaczęli widzieć też korzyści, które mogą odnieść dzięki łamaniu zabezpieczeń komputerowych w różnych firmach czy też wyłudzając dane, które z powodu swojej wagi i małej dostępności mogą być niezwykle cenne. Można łatwo wyobrazić sobie, jak poważne szkody wyrządza dzisiaj wszelkiego rodzaju szpiegostwo przemysłowe, gdy przestępca kopiuje projekty czy konkretne rozwiązania technologiczne. Istotnym pytaniem staje się zatem sprawa bezpieczeństwa firm i tego, jak powinny się one zabezpieczać przed wypłynięciem informacji?

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe, W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
lut 07
2019

W jakim miejscu w Lublinie i w jakich miejscach usługowych da się kupić drukarki atramentowe?

Każdy człowiek chociaż kiedyś w życiu przymuszony był lub chciał wydrukować jakieś kartki z tekstem lub zdjęciem. Wielu wtenczas udało się do konkretnego ksero, który ma drukarki atramentowe, aby powierzyć taki druk właśnie doświadczonym firmom. Nie ma się czemu dziwić, jeżeli bardzo zależy nam na jak najlepszej jakości oraz wytrzymałości konkretnego druku. Dużo tego typu jednostek nabywa właśnie takie sprzęty, które te własności zapewniają.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe, W świecie internetu | Tagged , , , , , , | Leave a comment
lut 06
2019
lut 01
2019

Po co coraz bardziej komfortową i prostą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który pracuje albo w dowolnym czasie w życiu wykonywał jakąś pracę, zastał się z nieodzownością oddania rozliczenia podatkowego. Jest to taka rokroczna informacja, w której napisane jest jak dużo dana osoba wyrobiła pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, jak wiele z tych pieniędzy przeznaczonych zostało na koszty leczenia oraz wiele innych.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
sty 29
2019

Przywłaszczenie praw autorskich czy też symbolu towarowego jest poważnym wykroczeniem, bo jest zabezpieczone prawnymi

Pewnie każdy z nas spotykał się albo słyszał o nieuczciwej konkurencji czy też przywłaszczeń nazw popularnych i znakomitych marek czy firm. Niestety brak uczciwości zdarza się nierzadko. W związku z tym należy upewnić się czy dana rzecz znanych oraz znakomitych firm którą potrzebujemy zdobyć nie jest falsyfikatem.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
sty 27
2019

Marketing restauracji: social wifi, jako idealne rozwiązanie umożliwiające sprawne popularyzowanie oferty

Chcąc zapewnić sobie szeroką rzeszę stałych, jak również nowych klientów musimy zadbać o skuteczny marketing restauracji. W dobie internetu jesteśmy w stanie zapewnić sobie sprawne narzędzia pozwalające na regularne rozpowszechnianie oferty. Świetnym przykładem jest social wifi, za sprawą którego mamy możliwość, aby zapewnić gościom zarówno komfortowy dostęp do internetu, jak też ważne informacje dotyczące określonej restauracji.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
gru 31
2018

Infrastruktura inteligentnych budynków, a więc nowe technologie w budownictwie

Zamierzając rozbudowywać swoje przedsiębiorstwo, należy pomyśleć nad nowoczesnymi rozwiązaniami i interesującymi udoskonaleniami. Możliwości do wyboru jest aktualnie mnóstwo, dlatego też każdy może dobrać coś dopasowanego dla siebie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek czy tego typu rozwiązania, współcześnie można liczyć na niemało różnorodnych nowoczesnych ulepszeń. Dopracowanych i świetnie dopasowanych propozycji jest mnóstwo, wystarczy jedynie wybrać odpowiednie dla siebie.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , | Leave a comment
gru 21
2018

O czym trzeba pamiętać podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne polega nie tylko na stworzeniu rozpoznawalnego logo tudzież strony internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. W związku z tym bardzo istotne jest, żeby projekt spełniał oczekiwania nie tylko danej firmy, ale również grupy docelowej, dla której wizerunek ten jest tworzony. W tej sytuacji każdy element się liczy. Aktualnie bardzo popularnym zajęciem jest modelowanie grafiki w 3d. Trzeba znaleźć specjalistę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
lis 06
2018

Praca przez Internet

Dzisiejszy świat sprawia, że wszystko powinno być na wczoraj. Ciągle się zastanawiamy, w jaki sposób można stworzyć wszystko szybciej, łatwiej. Co chwila wymyśla się jakieś programy komputerowe, które mają nam uprościć życie. Niestety dużo rzeczy jest też poza zasięgiem naszych wypłat. Jedna praca nie wystarcza żeby mieć wszystkie najmodniejsze telefony, więc szukamy pracy dodatkowej.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
wrz 05
2018

Podstawowe informacje na temat budowy, sposobu funkcjonowania i możliwości obecnie sprzedawanych ekranów LED.

Organizując dużą imprezę sportową, kulturalną czy przykładowo koncert bardzo często sięga się po nowoczesną technikę, zarówno jeżeli będzie chodzić o obszar nagłośnienia, ale też o wyświetlanie obrazów. Istotną rolę od niedawna zaczęły odgrywać ekrany led, mające tak wiele zalet, że używane są obecnie w coraz większej liczbie różnych dziedzin.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment