Category Archives: W świecie internetu

wrz 05
2018

Podstawowe informacje na temat budowy, sposobu funkcjonowania i możliwości obecnie sprzedawanych ekranów LED.

Organizując dużą imprezę sportową, kulturalną czy przykładowo koncert bardzo często sięga się po nowoczesną technikę, zarówno jeżeli będzie chodzić o obszar nagłośnienia, ale też o wyświetlanie obrazów. Istotną rolę od niedawna zaczęły odgrywać ekrany led, mające tak wiele zalet, że używane są obecnie w coraz większej liczbie różnych dziedzin.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
sie 29
2018

Po co coraz bardziej komfortową i prostą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który wykonuje jakąś pracę lub kiedykolwiek w życiu pracował, zastał się z koniecznością oddania rozliczenia skarbowego. Jest to taka doroczna wiadomość, w której wypisane jest ile dana osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo uiściła do budżetu państwa w ramach przymusowego podatku, ile z tych pieniędzy przekazanych zostało na koszty leczenia oraz wiele innych.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
lip 12
2018

Jak poprawnie rozliczyć zeznanie podatkowe – wskazówki

Rozpoczyna się czas na PIT 2015 online. zastanawiasz się jak rozliczyć zeznanie roczne 2015, nie masz czasu na zapoznawanie się z przeróżnymi blankietami, co chwilkę przekształcającymi się zarządzeniami podatkowymi, bezpłatny program PIT 2015 online zrobi za ciebie. Masz możliwość wypełnić formularz online względnie wydrukować zeznanie i dostarczyć do urzędu skarbowego. Z dobrym programem do PIT masz możliwość swobodnie i skutecznie posłać PIT 2015 online.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Leave a comment
lip 12
2018

Jak rozplanować dobrą i efektowną witrynę sklepu w sieci?

Planowanie i projektowanie witryn internetowych nie jest łatwym zadaniem. w pierwszej kolejności należy podążać za najnowszymi trendami w projektowaniu, tak by określona strona była możliwie praktyczna. Jednak najważniejszym warunkiem powinno być zawsze zadowolenie klienta.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , | Leave a comment
lip 12
2018

Dostęp do Internetu w województwie małopolskim.

Wg danych na koniec 2013 r roku w kraju dostęp do Internetu ma zaledwie 70% ludzi, pomimo iż dziś dosłownie nie ma już miejsca bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o dużych miejscowościach jak Gliwice czy małych miasteczkach jak gmina Myślenice, wszędzie znajdziemy przynajmniej kilku operatorów, którzy chętnie zagwarantują nam dostęp do Internetu. Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
lip 12
2018

Marketing restauracji: social wifi, jako idealne rozwiązanie umożliwiające sprawne popularyzowanie oferty

Pragnąc zapewnić sobie szeroką rzeszę stałych, jak i nowych klientów powinniśmy zatroszczyć się o skuteczny marketing restauracji. W dobie internetu jesteśmy w stanie zagwarantować sobie sprawne narzędzia pozwalające na regularne popularyzowanie oferty. Bardzo dobrym przykładem jest social wifi, za sprawą którego możemy zapewnić gościom zarówno bezpośredni dostęp do internetu, jak również interesujące informacje dotyczące określonej restauracji.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
lip 12
2018

Teraz niemalże każdy ma dostęp do internetu

Nie da się prawie ukryć, że obecnie wiele spraw można załatwić przez internet. Dzisiaj niemalże każdy ma dostęp do internetu, dlatego mnóstwo firm pozwala na łatwe załatwianie wielu spraw przez ich witryny internetowe. Jeżeli kiedyś miałeś jakąś rzecz do zrobienia przykładowo w sądzie, zdecydowanie doskonale wiesz, że działa coś takiego jak e-sąd. Taką witrynę na swoich portalach internetowych mają obecnie właściwie wszystkie sądy rejonowe – jeżeli tylko znasz numer swojej sprawy, szybko możesz sprawdzić, co obecnie się z nią dzieje.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
lip 11
2018

Jaką nazwę wybrać dla sklepu działającego w sieci?

Wykorzystywanie różnego rodzaju witryn WWW jest codziennością sporej liczby osób. Zasadniczo dostęp do Internetu ma aktualnie coraz większa liczba ludzi. Wśród stron internetowych aktualnie niezwykle ważne miejsce posiadają sklepy internetowe.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , | Leave a comment
lip 11
2018

Jak można umieścić internetową stronę, opis podstawowych typów hostingu.

Każda strona internetowa potrzebuje dwóch rzeczy, to znaczy nazwy i miejsca na serwerze który jest podłączony do sieci internetowej, na którym zostaną umieszczone wszystkie pliki. Adresy internetowe inaczej są nazywane domenami, są one wynajmowane i w oparciu o to użytkowane przez właścicieli. Z kolei pliki umieszczać można w różnym miejscu. Może to być własny komputer, podłączony do sieci, ale najczęściej będzie się wynajmować miejsce na serwerze lub nawet cały taki serwer.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
lip 10
2018

O czym trzeba pamiętać podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne wiąże się nie tylko ze stworzeniem odpowiedniego logo lub witryny internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby projekt odpowiadał oczekiwaniom nie tylko właścicieli firmy, lecz również wszystkich odbiorców, dla których wizerunek ten jest tworzony. W tej sytuacji wszystkie elementy się liczą. Aktualnie na topie zajęciem jest wizualizacje grafiki w 3d. Trzeba znaleźć specjalistę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment