lip 12
2018

Polecane jest wnieść do życia nieco nowinek technologicznych

Segment urządzeń elektronicznych daje nam coraz nowsze, interesujące opcje technologiczne z których z chęcią korzystamy. Ten fakt nikogo nie dziwi. Technologie bowiem na dobre zagościły w naszym życiu. Mało jest osób, które wyobrażają sobie życie bez komputera albo innych urządzeń jak np. telefon czy odtwarzacz muzyki. Sporo ludzi stało się koneserami urządzeń technologicznych, kupując wszystkie elementy nie tylko upraszczające korzystanie z komputera, ale także kreujące jego niesamowity design. Wszystkie nasze urządzenia możemy aktualnie wybierać albo przerabiać chcąc je dostosować do naszych upodobań związanych z wyglądem urządzenia.

zestaw komputerowy
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne stało się ostatnimi czasy unowocześnianie swego komputera za pomocą niebanalnej obudowy. Funkcją obudowy już od pewnego czasu przestała być jedynie ochrona elementów naszego komputera. Oryginalne obudowy znalazły spore wzięcie wśród graczy. Przykładem ciekawego modelu, który poprawi wygląd naszego komputera stacjonarnego jest Obudowa BitFenix Colossus Big-Tower. Obudowa podświetlana jest barwą czerwoną lub niebieską – wszystko zależy od gustu użytkownika. Dodatkowo jest możliwość wyboru sposobu podświetlania.

Przyrząd posiada szufladkę, w której możemy trzymać swe urządzenia np. mp3, kable itp. Podobna propozycja to obudowa Aerocool PGS STRIKE-X GT BLACK USB 3.0. Jeszcze jedna oferta dla fanatyków gier. Obudowa o dość sporych rozmiarach – w jej składzie znajdują się wentylatory oraz możliwość zamontowania sporych kart graficznych. Obudowa (na ten temat informacje znajdziesz tu) robi wrażenie za sprawą kolorystyki oraz sposobie zaprojektowania.

Wielu z nas posiada sprzęt do słuchania muzyki – wielu ludzi zawsze ma przy sobie urządzenia do jej słuchania. Firma Sony stało się pionierem w segmencie projektowania wysokiej jakości odtwarzaczy muzyki. Jednym z najczęściej wybieranych wśród nośników muzycznych tego przedsiębiorstwa jest odtwarzacz mp3 Sony Nwz-B173P. Wynika to z głębokiego basu, który rozbrzmiewa po włączeniu mp3 (więcej: Odtwarzacz mp3 Sony NWz-B173P na Jego największym walorem jest szybkie ładowanie. Jest to opcja dla osób ceniących sobie szczególny design własnych sprzętów – mp3 jest w kolorze różowym. Jego bordowy odpowiednik – odtwarzacz mp3 Sony Nwz-B173R również okazał się być hitem sprzedaży. Nabywcy cenią przedsiębiorstwo Sony z uwagi na świetną jakość i klasę już od długiego czasu.
This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>