wrz 18
2017

Co nowego na rynku tabletów

Kupując nowy tablet klienci stają przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie markowe, lecz przy tym trochę droższe, czy zdecydować się na sprzęt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie solidnie zrobione i sprawnie funkcjonujące. Za kwotę dwustu złotych możemy stać się już posiadaczem nowego urządzenia, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada całkiem dobre parametry.

ASUS MeMO Pad HD7
Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Matryca o 7-calowej przekątnej i 4G zainstalowanej pamięci pozwolą na wygodne przeglądanie internetowych stron i pogranie w nieskomplikowane gry. Oczywiście na granie w nowe produkcje dużej szansy nie będzie, ale w końcu nie do tego ten tablet (sprawdź szczegóły na tej stronie) został wyprodukowany. Ciekawą cenę mają również tablety innego taniego wytwórcy, to znaczy GoClever. Są one dość znane na krajowym rynku i mają pochlebne opinie klientów. Niecałe pięćset złotych za mający 10 cali Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to ogromnie atrakcyjna cena, a sam tablet działa wyjątkowo szybko i sprawnie.

Wprawdzie zastosowana ilość pamięci i układ procesora nie należą do najbardziej wydajnych, ale odpowiednia optymalizacja systemu Android spowodowała, że nie ma problemu z użytkowaniem bardziej wymagających programów, a i sporo gier bez żadnych problemów będzie na nim działać. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to młodsze rodzeństwo wcześniej prezentowanego urządzenia z ekranem o przekątnej 7 cali. Ten tablet także bardzo dobrze wypadał w najróżniejszych testach wydajnościowych , a i użytkownicy raczej nie narzekają na jego funkcjonowanie. Odnośnie tematu również tu: parametry produktu na tej stronie.

Także firma Asus zdecydowała się zaoferować tanie, a jednocześnie wydajne i porządne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to jedna z ostatnich propozycji tego producenta, która szturmem wdarła się na rynek tabletów i zrobiła tam dużo zamieszania. Oprócz tego, że tablet Asusa posiada mocne parametry, szybki procesor i dużą ilość pamięci, to jest również niezwykle elegancki i oferowany w kilku ciekawych kolorach.
This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>