kwi 29
2014

Rosnąca popularność e-booków nie powinna zbytnio zdziwić!

Typowe księgarnie są ciągle niezłymi interesami, ale nie zapominajmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków sprawił, że tak jakby książki w drukowanej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej znaczące, owy trend bardzo szybko ulega powiększeniu, szczególnie wśród ludzi młodych. Księgarze i wydawcy nie mogą walczyć z tą modą, ponieważ to niemożliwe.

Czytniki e-booków
Autor: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com

Sporo bardziej odpowiednim rozwiązaniem jest rozejrzenie się za możliwościami, dzięki którym stosunkowo skostniały biznes nareszcie będzie jak ulał pasował do naszej ery. Nie sądźmy, że świat, który tak błyskawicznie biegnie do przodu, będzie po prostu czekał na nas. No dobrze, ale zastanówmy się które sprzęty są bardzo dobre dla fanów czytania w elektronicznej formie.

Wiele osób, również naszych rodaków, uważało, iż elektroniczne ksiąki powodują ogromny ból oczu, łzawienie, etc. Może w istocie zaczytywanie się w książki na zwykłym komputerze jest męczące, lecz trudno nie zauważyć, że Kindle wielce zrewolucjonizował cały świat. Można śmiało powiedzieć, iż w żadnym wypadku ktoś kto choćby jeden raz czytał książka na czytniku Kindle, będzie uważał, że mocno pieką go oczy.

To znaczy pewnie znajdą się takowe osoby, lecz można w sumie powiedzieć, iż to tylko uczniowie, którzy na Kindlu czytają lektury, które do interesujących bez żadnego cienia wątpliwości raczej nie należą. Przynajmniej w większości. Zapewne większość uczniów zgadza się z tym. Zatem zakupmy sobie, jeśli oczywiście posiadamy pieniądze, urządzenie Amazon Kindle Paperwhite, a zapewne będziemy pod wielkim wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych
Autor: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli ktoś wiele czyta, nawet w sumie nie powinien się długi zastanawiać. Pamiętajmy jedno: Kindle sprawił, że wreszcie czytanie ciekawych książek jest niejako na wyciągnięcie naszej ręki. Ciężko zmniejszać bardzo duże zasługi amerykańskiego giganta o nazwie Amazon.

Czymś bardzo godnym zainteresowania jest również koreańskie dzieło: a konkretnie Samsung Galaxy Tab. Stosunkowo popularne w Polsce urządzenie.

Zapamiętajmy, że chociaż nietrudno dostrzec tzw. hejt na produkty Samsunga, to tak czy siak należy starać się docenić owego producenta. Tak naprawdę wielkie wyrazy uznania dla Koreańczyków – wielce mądra nacja, która sprawiła, że również życie Polaków jest łatwiejsze.

This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>