wrz 18
2017

Nowinki w branży elektronicznej warte uwagi

Producenci przyrządów elektronicznych i oprogramowania komputerowego żeby sprostać wymaganiom dzisiejszego społeczeństwa produkują co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, by usprawnić ludziom żywot. Na rynku rywalizacja rośnie, dzięki temu ceny nie są nadzwyczaj wygórowane.

smartfon
Autor: HTC
Źródło: HTC

Jeszcze ostatnio za dotykowy telefon posiadający przeróżne gadżety w sobie , jak na przykład aparat fotograficzny, trzeba było zapłacić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy zaprezentować najlepsze smartfony do 1000 zł , które w pełności będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Są to dla przykładu: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego pragnie zarówno studentka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie potrzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się pierwszorzędnym smartfonem – porównaj modele Lenovo.

Niebawem także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najpopularniejszych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy model zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najistotniejsze podzespoły. Użytkownicy tego notebooka będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od poprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się nawet do 3,6 GHz. Jeśli chodzi o programy komputerowe, tonowe edycje aplikacji Word, Excell i PowerPoint pojawiły się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Mówimy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office – więcej informacji o dotykowym office.

smartfon
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba przyznać, iż nowy pakiet biurowy pojawia się w słusznym momencie, bo obserwując działania firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft trochę zaniedbał własny system na rzecz rozkwitu aplikacji przeznaczonych na Androida oraz iOS. Producent zapewnia, iż dotykowy interfejs stanie się bardziej życzliwy dla eksploatatora od ostatniej wersji. Także on na rynek wprowadził news , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej pomocą będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek na dodatek będzie potrafił radzić nam najlepsze treningi i umożliwi proste utrwalanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie i okazja podglądania wiadomości a także powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe artykuły. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży przyrządów elektronicznych, to znak, iż rozkwit naszego państwa cały czas wzrasta, tak samo jak rywalizacja pomiędzy przedsiębiorstwami.

This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>