kwi 17
2019

The Elders Scrolls Online na Playstation Network

Dużo graczy zdecydowanie zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, lub da się w nietrudny sposób połączyć zalety gry na playstation z grą wieloosobową. Teraz już od grupy lat jest łatwo osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo pozwala nie tylko grę na konsoli przez sieć, ale także inne atrakcyjne możliwość – przykładowo własną przeglądarkę internetową, program umożliwiającą zdalne kupowanie gier na konsolę, a też takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się najczęściej grywa – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat czy specjalną pocztę jest o wiele ułatwiony.

gra
Autor: Veracomp
Źródło: Veracomp
Współcześnie wiele gier jest przeznaczonych właśnie na Playstation jak również na – według dyrektora uznanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród właścicieli Playstation 3 aż 8 userów na 10 posiada konto na Playstation Network, co nie mogło przejść bez echa dla twórców oraz dystrybutorów gier.

Wypuszczona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest w pełni dostępna na Playstation. Znawcy Skyrima z pewnością się nie zawiodą na nowej wersji gry The Elder Scrolls.

Jest to typowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez ogromnej ilości userów a, także ułatwiająca im wzajemny kontakt. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed zdarzeniami w bardzo znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na kontrakcie między rodem Thern a czarnoksiężnikiem Mannimarkiem, który jest w zmowie z silnym demonem pragnącym całego świata tylko dla siebie. Z oczywistych przyczyn jest to wyłącznie uwertura późniejszych wydarzeń.

Chcesz dowiedzieć się coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www zaciski hamulcowe z pewnością okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż odnajdziesz tam dużo tego typu informacji.

/J]

playstation
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Najciekawszą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej wielka rozmaitość. Świat jest dużo bardziej rozwinięty niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz specjalizacji może wybrać stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego przy tym było mało – jednej z glidii szukających osobników o danych talentach (złodziejskich, czarnoksięskich czy bojowych). Z oczywistych przyczyn każdy z tych wyborów dużo wywiera wpływ na los bohatera. Wyjątkowo nieodzowne są też zdarzenia losowe, co czasami zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak atrakcji nie da się narzekać.

Walki są przykuwające uwagę, skuteczne w obsłudze oraz dynamiczne – nieodzowne jest duże zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak blok. Zwolennicy realizmu na pewno docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji audio, a wielbiciele pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od mnóstwa lat, oraz choć nie należy do gier bardzo tanich, jej cena jest tego niewątpliwie warta – wysiłek włożony w rozrywkę i stronę dźwiękową jest wart uwagi. Posiada silnie dużo questów pobocznych, jak również według niektórych ludzi da się grać w tę grę poprzez całe lata.

This entry was posted in Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe, W świecie internetu and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>