cze 22
2018

Jakiego dostawcę internetu dla naszej firmy opłaca się wybrać?

Gdy chcemy kupić jakąś usługę dobrze dowiedzieć się czy można ową usługę nabyć w jakiejś promocji, kiedy chcemy kupować jako firma. Wszyscy zauważyli już, że rynek można rozdzielić mniej więcej na dwa sektory klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Bez względu na to czy mówimy o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie widać jasny podział pomiędzy tymi dwoma strefami. W wielu sytuacjach klient indywidualny ma więcej korzyści, a w innych jest tak, że to osoby mający biznes mogą sobie pozwolić na więcej.

wireless router
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi internet dla biznesu to w tej kwestii w zależności od dostawcy Internetu i od tego czy ma jakieś specjalne promocje dla klientów biznesowych. Tak, więc nim zdecydujemy, co do wyboru dostawcę Internetu do naszej firmy przejrzyjmy uważnie wszystkie oferty, byśmy skorzystali z możliwych rabatów.

urządzenie sieciowe
Autor: Hades2k
Źródło: http://www.flickr.com

FIRMOWY DOSTĘP DO INTERNETU
Jeżeli mamy własny firmę i liczymy na to, że będzie stale się rozwijała musimy zadbać o to, by wszyscy nasi pracownicy posiadał dostęp do Internetu. Jeżeli drażni nas to, że pracownicy w trakcie godzin pracy siedzą na portalach, które w żaden sposób nie wpływają korzystnie na ich działanie możemy dostęp do wybranych przez nas stron zablokować. Warto pamiętać jednak, że bez dostępu do dobrego łącza internetowego nasz biznes utknie w miejscu. Dlatego tak istotne jest żebyśmy pamiętali o wykupieniu właściwej oferty jak . Dobrze jest popytać pośród osób mających firmy, jaki Internet oni mają i jakie jest ich opinia na temat konkretnego dostawcy. Przez takie rozeznaniu uda nam się wykupić najlepszy Internet dla naszej firmy. Pamiętajmy też o tym, że dobrze byłoby gdyby nasi pracownicy też poza biurem mieli szybki dostęp do Internetu. Jeśli nasza działalność wymaga mobilności musimy brać to pod rozwagę inwestując w Internet.

Pamiętajmy też o tym, że często lepiej ogarniać biznes ze swojego mieszkania przez Internet zamiast opłacać kolejne pieniądze na lokal. W momencie, gdy firma nie potrzebuje adresu, to na spokojnie nie powinniśmy dodatkowo męczyć z następnymi wydatkami. Lepiej zainwestować w porządny komputer i dobry Internet zamiast bulić duże pieniądze za miejsce, do którego i tak nie będziemy ściągać klientów.
This entry was posted in W świecie internetu and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>