lip 12
2018

Elektroniczny papieros, co to takiego

Masz zamiar rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Proponujemy więc zastanowić się nad zastosowaniem epapierosa. To elektroniczne urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa. Epapierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, lecz zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.

Przede wszystkim jednak, stosowanie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to prawda – ale myślmy długoterminowo – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w nadchodzącym czasie i wtedy zaczniemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (zobacz pod adresem zasadzie są dwa „parametry”, które powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze liquidu do e-papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Zaletą zastosowania e-papierosa jest to, iż jego właściciele sami są w stanie zadecydować o stężeniu nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów oferowane są płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu wybranego samodzielnie smaku. W sklepach (tych stacjonarnych jak i tych w sieci) znajdziemy aromaty o smaku kawy, czekolady czy cytrynowe. Użytkownik sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.
Pełna oferta sklepu w epapierosami
Źródło: sklep.poltiko.pl

Przyczyny dla których należy zastanowić się nad kupnem e-papierosa? Przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, ponieważ dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach zależnie od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, a oddech pozostaje świeży na długi czas.

Epapierosy to zasadniczo nowy produkt na naszym rynku – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Mimo to należy jeszcze raz podkreślić, iż inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena cały czas wzrasta. To kolejny z argumentów, dla którego powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

This entry was posted in Dla miłośników gadżetów. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>