lip 12
2018

Ekran led okazuje się nową metodą reklamy, więc wykorzystaj jego atuty z pożytkiem dla swej firmy

Z postępem technologii komputerowej twórcy reklam zyskali całkiem świeże narzędzia w swojej pracy. Z tego powodu przygotowywane przez nich prezentacje reklamowe mogą okazać się jeszcze efektywniejsze oraz docierać do jeszcze znaczniejszej grupy odbiorców. Przykładem ma szansę okazać się ekran led, który coraz częściej jest wykorzystywany do wyświetlania treści reklamowych.

Ekran led w postaci efektywnego nośnika reklamy

telebim
Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno duże reklamy kojarzyły się przede wszystkim z ustawionymi przy szosach billboardami, na których zamieszczano duże afisze skłaniające do zakupu produktu lub korzystania z usług. Na tę chwilę w miejscu klasycznych billboardów bardzo często pokazują się nośniki z ekranami led, na których pokazywane są prezentacje reklamowe w postaci zdjęć, krótkich filmów, pokazów slajdów albo sloganów reklamowych – marka MEDAS-MEDIA. Wysoka jakość, jaką odznacza się ekran led, zapewnia, że całość okaże się przejrzysta oraz odpowiednio czytelna dla przechodniów oraz kierowców.

Ekrany led sprawdzają się w licznych miejscach

miasto i ekran LED
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniego miejsca na billboard okazuje się ważny dla sukcesu kampanii reklamowej. Z tego powodu tak wiele uwagi poświęca się, żeby wyszukać najlepsze miejsce do umieszczenia nośnika na ekran led – Z racji iż telebim ma szansę emitować zmienne treści, doskonale sprawdza się w lokalizacjach, w których odbiorcy mają możliwość zwrócić na niego uwagę. Dlatego wielokrotnie są one lokalizowane na skrzyżowaniach ulic, przed pasami dla pieszych, światłami albo przy rondach. Ale ekrany led z powodzeniem mogą być stosowane również na gęsto zaludnionych ulicach, skwerach i rynkach miast. Wówczas najczęściej są zakładane na okolicznych budynkach.


Taka reklama jest rzeczywiście skuteczna

W czasach, gdy reklamy widzi się niemal na każdym kroku, bardzo istotne jest, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta oraz skusić go oferowanym produktem czy usługą. Potrzeba do tego rzeczywiście efektywnej reklamy, która przyciągnie wzrok i uwagę widza, a następnie zapewni mu treść, która pobudzi zaciekawienie. Ekrany led sprawdzają się w tym miejscu rzeczywiście dobrze, gdyż posiadają wysoką rozdzielczość, zapewniają dynamiczne i przeróżne treści, przyciągają uwagę kolorem oraz światłem. Bez wątpienia na tle pozostałych billboardów definitywnie się wyróżniają oraz mają wielkie szanse odnieść powodzenie.
This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>