lis 29
2018

Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz mocniej popularny w naszym kraju. Co roku wchodzą na rynek nowsze oraz lepiej wyposażone typy. Z tego powodu właśnie sympatyków tych małych maszynek nie brakuje.

Każdy, kto interesuje się tym zagadnieniem, z pewnością nie znudzi się.

3dr iris+
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Dobrym przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, które posiada w komplecie wszystkie potrzebne funkcje, żeby zrobić fotografie lub nagrywać filmy, będzie dron 3DR Iris+ – (3dr iris+). Został on stworzony przez firmę amerykańską, która specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, która gwarantuje nagrywanie dobrej jakości obrazu. czas lotu takiego urządzenia to okres mniej więcej dwudziestu minut. Gdy bateria się wyczerpie nasz dron (mavic 2 pro) wyląduje automatycznie. Możemy także za użyciem tylko jednego przycisku sprawić, iż takie urządzenie powróci do miejsca startu.
W czasie lotu można na bieżąco prześledzić parametry lotu na przykład jak prędkość, wysokość czy chociażby stan naładowania baterii. Dzięki temu wiemy, kiedy powinniśmy nasze urządzenie zawrócić, by dało radę przylecieć przed wyładowaniem się baterii. Interesującą opcją jest Follow me, oznacza to tyle, iż jeśli posiadamy komórkę z GPS, to można ustawić funkcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie po ustawieniu takowej opcji będzie nagrywało nas, podążając naszym śladem. Można w ten sposób bez użycia rąk nagrywać swoją biegową trasę lub przejazd pojazdem z powietrza.
Warto śledzić na bieżąco wszystkie nowości, ponieważ dobry sklep z dronami posiadał będzie sporo w ofercie w interesującej nas dziedzinie. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, jaki spełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się go znaleźć, gdyż wybór jest naprawdę znaczny.
This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>