wrz 18
2017

Powinno się zainwestować w profesjonalny sprzęt – praktyczne informacje

Świat posuwa się do przodu, a co się z tym łączy elektronika też się zmienia, co powoduje, iż co chwilę na rynku zjawia się coś nowego, co ma nam ułatwić pracę, spowodować, że siedzenie przed komputerem będzie dla nas mniej nużące. Z pewnością należy się zastanowić, co z tych rzeczy może nam się przydać.

Nadgarstki są bardzo wrażliwe
słuchanie muzyki
Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy spędzamy sporo czasu pracując myszką, mięśnie naszej dłoni, a zwłaszcza nadgarstka są cały czas napięte, co ma możliwość w przyszłości doprowadzić do zwyrodnienia mięśni. Nie będziemy mieli możliwości poruszać dłonią, a przeniesienie nawet pustej szklanki będzie nam sprawiało ból. Na szczęście mamy okazję temu zapobiec kupując 4world podkładka żelowa pod nadgarstek (oferta podkładek od 4world), oferuje ona odpowiednią podpórkę na której możemy położyć nadgarstek, a dzięki temu, iż jest ona żelowa, to wspaniale dopasowuje się do ruchu naszej ręki, przez co nie utrudnia nam funkcjonowania. Jeśli natomiast w czasie pracy lubimy słuchać muzyki oraz kochamy jeszcze gdy jest ona puszczana dość głośno, a równocześnie nie pragniemy przeszkadzać kolejnym, to trzeba zaopatrzyć się w SteelSeries Siberia V2 pomarańczowe (511056). My będziemy mogli się weselić pięknym dźwiękiem, a jednocześnie nasi koledzy nie będą słyszeli ani grama z tego, co dociera do naszych uszu.

Nagrywanie oraz odsłuchiwanie jest ważne
Autor: Altec Lansing

Jeśli przeprowadzamy jakieś nagrywanie głosem, gdyż tworzymy piosenkę, lub zrobimy wykłady dla słuchaczy online, to z pewnością powinniśmy do tego używać jak najlepszego mikrofonu. I na szczęście z łatwością mamy możliwość kupić Trust Starzz Microphone (16973) – . Jest to mikrofon postawiony na trójnożnej podstawce, posiadający guzik wyciszenia, więc bez wątpienia będziemy z niego bardzo usatysfakcjonowani. Lecz kiedy coś nagrywamy, to na pewno potem pragniemy tego odsłuchać, przez to jednocześnie musimy się okupić w głośniki Edifier głośniki E3350 czarne (Edifier Prisma E3350 black). Oferują nam one świetne brzmienie, a dzięki temu, że z łatwością będziemy mogli rozłożyć je po całym pokoju, to będziemy mogli niejako otulić się tym dźwiękiem.

Te urządzenia nie są drogie
Ktoś może wspomnieć, że nie stać go na sprawunek tak niesamowitego sprzętu, nie mniej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż jest to owszem sprzęt świetnej jakości, ale równocześnie jest on bardzo przystępny cenowo, więc każdy ma szanse sobie na niego pozwolić.

This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>