sie 02
2019

Biżuteria to wspaniały wyróżnik

Kiedy ubieramy się na istotne spotkanie chcemy prezentować się elegancko i wytwornie, dlatego wybieramy najlepszy komplet ubrań, odpowiednio się czeszemy oraz malujemy. Mimo wszystko warto pamiętać tutaj o tym, że ważne są również dodatki, takie jak biżuteria, bo to ona przyciąga wzrok i często pozwala zakryć niedoskonałości urody, których nie chcemy pokazywać pozostałym. Jak się okazuje, panie posiadają tu ogromne pole do działania.

Naszyjniki są niezwykle ważne

Jeśli nasza kreacja składa się z sukni o dużym wycięciu, który pragniemy minimalnie osłonić, a równocześnie w naszych uszach znajdują się małe kolczyki, to na pewno świetnie sprawdzi się tutaj naszyjnik gruby łańcuch złoty (sprawdź propozycje), który może luźno zwisać z szyi, albo może być wokół niej zawiązany. W dodatku jeszcze możemy się zadecydować na interesującą zawieszkę, która stanie się wspaniałym uzupełnieniem całego naszego stroju.

Nie masz zamiaru skończyć ciekawego zagadnienia na tym wpisie? Zatem zapraszamy do nowych – kliknij w źródło nadruki na tkaninach i wejdź na podobną witrynę.

Delikatny zegarek zawsze warto posiadać

Jeśli jesteśmy kobietą chudą i do tego jeszcze mamy stosunkowo chude ręce, to na pewno w naszym przypadku idealnie spisze się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest delikatny, elegancki z wąską tarczą, na której poza czterema godzinami: 12, 3, 6 i 9 nie będzie się znajdowało nic innego. Z pewnością takowy zegarek będzie wspaniałym dopełnieniem naszego stroju tak od święta, jak i na co dzień.

Możemy zaszaleć z kolorami

zegarek
Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl

Jeżeli kochamy wiedzieć konkretnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to bez wątpienia musimy się zdecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej zegarek Fossil Dress tarczy znajdziemy nie tylko każdą godzinę, ale także oraz oznaczone będą minuty, a biały pasek sprawi, iż zegarek wspaniale wpisze się w nasz ubiór. A co kiedy ubieramy inne kolory ubrań i uważamy, iż biały zegarek będzie się za bardzo odbijał? Wówczas możemy zadecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej opisany, tylko iż tarcza jak oraz pasek są w jasnym brązie.

Dajmy się porwać pomysłom

Obecnie na rynku jest tak sporo różnej biżuterii i do tego jeszcze tak wiele różnych zegarków, iż na pewno bez znaczniejszego problemu uda nam się wszystko dobrać wspaniale do siebie. Tak pod względem rozmiaru, grubości, jak oraz też kolorów, więc trzeba zadbać o to, żeby biżuteria ciągle była niesamowitym uzupełnieniem naszego ubioru.
This entry was posted in Dla miłośników gadżetów and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>