Monthly Archives: Kwiecień 2019

kwi 30
2019

Fotowoltaika firmy może być świetną decyzją

Skoro używanie z promieni słonecznych okazuje się być korzystne, tanie i bezpieczne, decyduje się na nie znacznie więcej osób. To sprawia, że panele słoneczne mamy szansę spotkać już nie tylko na dachach mieszkań, ale też na terenach przeróżnych zakładów.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
kwi 29
2019

Zmywarka a także ekspres przeznaczony do kawki – a więc, w jaki sposób rozkręcić i z jakiego miejsca zabrać części zamienne.

Jesteś w posiadaniu zmywarkę, ale jakaś rzecz jest z nią nie tak? Pomyśl o zakupieniu części zamiennych! A być może tą samiutką historię przeżywasz z ekspresem do kawy? Jeśli tak, to przeczytaj nasz artykuł, a z pewnością nie będziesz żałować!

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 29
2019

Na jakie pomysły stawiają obecnie najbardziej cenieni wytwórcy laptopów

Komputery już od ładnych paręnastu lat nie kojarzą się obywatelom z towarem luksusowym. Notebooki czy tablety to urządzenia, z których korzystamy w zasadzie każdego dnia, a posiadanie tego typu elektronicznych maszyn jest prawie obowiązkiem. Tak rolnicy prowadzący nieduże gospodarstwo, jak i młodzi studenci pierwszego roku medycyny muszą mieć zagwarantowany dostęp do chociażby najprostszego komputera – przecież nie każdy kupujący zarabia majątek, o czym rzecz jasna mają pamiętać producenci, jeśli chcą, by projektowany przez nich sprzęt w miarę szybko znajdował nowych właścicieli.

Continue reading

Tagged , , , , , | Leave a comment
kwi 24
2019

Wytworne zabezpieczenia do komputerów Apple

Obudowa do Apple jest rewelacyjnie wykonana. Zdecydowanie ma się odczucie, że jest to wyrób naczelnej klasy. Zewnętrzna część jest skonstruowana z bardzo dobrej jakości skóry, przyjemnej w dotyku, z aksamitną fakturą. Wewnątrz, obudowa wyściełana jest subtelną mikrofibrą. Obudowa jest znakomicie dostosowana do iPhona i nie ma możliwości, aby telefon wysunął się z niej.

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 21
2019

Z głową w chmurze – Cloud Computing, czyli nowoczesne przechowywanie danych

Jeśli korzystasz na co dzień z takich rozwiązań jak Google Kalendarz, Google Dysk czy też Dropbox stykasz się z praktycznym użytkowaniem tzw. chmury obliczeniowej. Dzięki użyciu tej technologii posiadamy wszystkie niezbędne dane, fotografie i wszelkie zapiski zawsze pod ręką bez względu na urządzenie z którego w danym momencie korzystamy.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
kwi 21
2019

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Realia ulegają przeobrażeniom – jeszcze kilka lat temu trudno było w sumie o nieograniczony dostęp do Internetu, a dzisiaj? Nierzadko Polacy mają znaczący wybór, to znaczy nie można powiedzieć, że we wszystkich przypadkach jesteśmy w automatyczny sposób „skazani” na jednego dostawcę Internetu. Może akurat w przypadku wiosek oraz niewielkich miast dostrzec idzie działania monopolowe, jednakże w stolicy, Łodzi, Trójmieście albo we Wrocławiu mieszkańcy mają spory wybór. To bardzo dobra wiadomość dla trochę bardziej wymagających konsumentów!

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt, W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
kwi 20
2019

Jakie technologie dobrze zakupić do firmy

Jeszcze kilkanaście lat temu każdy posiadacz aparatu telefonicznego uzależniony był od jedynego monopolisty, jakim była znana wszystkim Telekomunikacja Polska. Dla sporej grupy osób prywatnych i firm zdobycie swojego numeru telefonu w walkach z tym kolosem stawało się olbrzymi sukcesem, czasami okupionym ogromną ilością czasu na załatwienie wszystkich formalności.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
kwi 17
2019

Wiemy doskonale, iż marketing jest po to, aby przyciągnąć konsumenta.

Jednak jeżeli to my stoimy po stronie kupującego, powinniśmy zrozumieć to, iż bardzo dużo banerów nakłania nas do nabycia produktów, nie godnych swojej autentycznej ceny. Czy w takiej kwestii nie możemy całkowicie kupować? Jak najbardziej nie!

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
kwi 17
2019

The Elders Scrolls Online na Playstation Network

Spora ilość graczy zdecydowanie zastanawiało się jeszcze kilkanaście lat temu, czy da się w nietrudny sposób połączyć zalety gry na konsoli z grą sieciową. Teraz już od kilku lat jest nietrudno możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która darmowo pozwala nie jedynie grę na konsoli przez sieć, ale też najróżniejsze interesujące możliwości – przykładowo własną przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na konsolę, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się przeważnie grywa – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat czy specjalną pocztę jest znacznie uproszczony.

Continue reading

Posted in Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe, W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
kwi 14
2019

Musisz mieć porządną wagę? Przed kupnem dowiedz się o nich czegoś więcej. Waga wagi jest nie do przecenienia.

W panujących czasach, dostępnych jest sporo różnorodnych wag, które istnieje szansa wykorzystywać bezpośrednio do wybranego ładunku.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment