Monthly Archives: Styczeń 2018

sty 28
2018

Obiektyw do cyfrowej lustrzanki – informator dla początkujących

Wraz z obniżeniem opłat jak też rozwojem fotograficznej świadomości użytkowników coraz więcej posiadaczy cyfrowych kompaktów postanawia wybrać „prawdziwy” aparat – lustrzankę cyfrową z wymienną optyką.
Razem z nowym aparatem pojawia się problem doboru obiektywów.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak zaplanować kampanię reklamową w sieci internetowej, żeby zagwarantowała ona zadowalające rezultaty?

Promowanie się w Internecie dziś już w zasadzie nikogo nie dziwi. Czemu? Internet jest powszechnie dostępny, korzysta z niego rzeczywiście bardzo dużo osób, co wpływa na to, że firmy mają świadomość potrzeby bycia zauważalnym w tym medium. W ostatnim czasie powstało dużo agencji interaktywnych, które zajmują się tego rodzaju działalnością, w związku z czym można się do nich zwrócić o pomoc w zaplanowaniu najbardziej atrakcyjnej kampanii reklamowej, jaka ma faktycznie szansę zadziałać.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Otwierasz sklep internetowy? Nie możesz zapomnieć o pozycjonowaniu

Jeszcze nie tak dawno temu globalna sieć komputerowa była czymś, co dostępne było tylko i wyłącznie dla niewielkiej grupy osób. Obecnie dostęp do globalnej sieci komputerowej ma tak naprawdę każdy mieszkaniec naszego kraju i to bez konieczności opuszczania swojego domu. Czasy kawiarenek internetowych dawno już minęły. Dzisiaj w Internecie spędzamy wiele godzin, decydując się nawet na robienie zakupów. Sklepy działające w Internecie to naprawdę bardzo dobry biznes, który pozwala nieźle zarobić.

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
sty 18
2018

W jakim miejscu w matematyce znajdziemy przyjemnego niedźwiadka?

Większość ludzi rozumie, iż algorytm to zbiór znacząco konkretnych czynności, które są konieczne do wytworzenia danego zagadnienia. Przeważnie o wykorzystaniu algorytmu myślimy w przypadku różnorodnych działań powiązanych z królową nauk.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak znaleźć nowych Klientów na swoje towary lub świadczenia?

Od niepamiętnych czasów jest wiadome, iż jeżeli jakaś korporacja zamierza powiększyć swoje obroty, to powinna zainwestować w reklamę. Tyczy się to dowolnej dziedziny działalności gospodarczej.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jakim sposobem efektywnie wypromować swą firmę – pozycjonowanie portali www

Rozwijanie swojej firmy to niełatwe zadanie, ale czasem potrzebne. Niekiedy mimo posiadania świetnych produktów i usług , a także rozpoczęcia interesującej kampanii marketingowej zyski są za niskie, ponieważ firma albo marka nie jest na razie zbyt znana. W dwudziestym pierwszym wieku nie wystarczy, że poszczególna marka jest rzetelna , a także wyróżnia się doskonałą jakością towaru albo usług – powinno się także o tym przekonać możliwych klientów.

Continue reading

Leave a comment
sty 18
2018

Algorytmy Google – pingwin

Wprowadzone przez Gogle zmiany w algorytmach posiadały na celu podniesienie wartościowych tekstów. Panda zaznaczyła własnymi czynnościami wyższość jakości przekazów nad jej wielkością. W branży SEO te pojęcia jak Panda czy Pingwin znaczą przemiany w schemacie wyszukiwarki Google, posiadające na celu zrzucenie na dalszy plan stron, jakie nie realizują warunków jakościowych.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak reklamować swoją stronę w internecie czyli wszystko o algorytmach stosowanych przez wyszukiwarki

Dzisiaj mało kto wyobraża sobie używanie internetu bez internetowej wyszukiwarki. W niej użytkownicy wpisują wszystko to, czego szukają, i następnie przeglądają otrzymane wyniki. Jednak mało kto zastanawia się, w jaki sposób wyszukiwarka wybiera wśród setek tysięcy stron te najlepsze i odpowiadające najlepiej intencjom szukającego. A zastanawiać się jest nad czym, bo algorytmy Google poszukujące odpowiednich do zapytania serwisów rzeczywiście mogą być niezwykle skomplikowane i uwzględniają dziesiątki różnych parametrów.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Na czym polega reklama w sieci internetowej

Co przesądza o wysokości naszej strony www w wynikach wyszukiwarki? Odpowiedź jest prosta – odsyłacze. Dokładniej mówiąc, linki do twej witryny www z różnych witryn www. Właśnie to nadaje moc każdej witrynie.

Continue reading

Tagged , | Leave a comment
sty 18
2018

Media społecznościowe – czemu mają tak istotne znaczenie dla efektywnego promowania firmy?

Social media to nic innego, jak media społecznościowe, jakie charakteryzują się współcześnie rzeczywiście dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że umożliwiają one sprawne komunikowanie się z pozostałymi użytkownikami, dzielenie się zdjęciami, filmami albo innymi treściami, jakie są dla nas w jakiś sposób ważne. Bardzo szybko odkryto, że media społecznościowe są poza tym doskonałym sposobem na odszukanie kolejnych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment