Monthly Archives: Styczeń 2018

sty 18
2018

Jak zaplanować kampanię reklamową w sieci internetowej, żeby zagwarantowała ona zadowalające rezultaty?

Promowanie się w Internecie dziś już w zasadzie nikogo nie dziwi. Czemu? Internet jest powszechnie dostępny, korzysta z niego rzeczywiście bardzo dużo osób, co wpływa na to, że firmy mają świadomość potrzeby bycia zauważalnym w tym medium. W ostatnim czasie powstało dużo agencji interaktywnych, które zajmują się tego rodzaju działalnością, w związku z czym można się do nich zwrócić o pomoc w zaplanowaniu najbardziej atrakcyjnej kampanii reklamowej, jaka ma faktycznie szansę zadziałać.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak znaleźć nowych Klientów na swoje towary lub świadczenia?

Od niepamiętnych czasów jest wiadome, iż jeżeli jakaś korporacja zamierza powiększyć swoje obroty, to powinna zainwestować w reklamę. Tyczy się to dowolnej dziedziny działalności gospodarczej.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jakim sposobem efektywnie wypromować swą firmę – pozycjonowanie portali www

Rozwijanie swojej firmy to niełatwe zadanie, ale czasem potrzebne. Niekiedy mimo posiadania świetnych produktów i usług , a także rozpoczęcia interesującej kampanii marketingowej zyski są za niskie, ponieważ firma albo marka nie jest na razie zbyt znana. W dwudziestym pierwszym wieku nie wystarczy, że poszczególna marka jest rzetelna , a także wyróżnia się doskonałą jakością towaru albo usług – powinno się także o tym przekonać możliwych klientów.

Continue reading

Leave a comment
sty 18
2018

Algorytmy Google – pingwin

Wprowadzone przez Gogle zmiany w algorytmach posiadały na celu podniesienie wartościowych tekstów. Panda zaznaczyła własnymi czynnościami wyższość jakości przekazów nad jej wielkością. W branży SEO te pojęcia jak Panda czy Pingwin znaczą przemiany w schemacie wyszukiwarki Google, posiadające na celu zrzucenie na dalszy plan stron, jakie nie realizują warunków jakościowych.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak reklamować swoją stronę w internecie czyli wszystko o algorytmach stosowanych przez wyszukiwarki

Dzisiaj mało kto wyobraża sobie używanie internetu bez internetowej wyszukiwarki. W niej użytkownicy wpisują wszystko to, czego szukają, i następnie przeglądają otrzymane wyniki. Jednak mało kto zastanawia się, w jaki sposób wyszukiwarka wybiera wśród setek tysięcy stron te najlepsze i odpowiadające najlepiej intencjom szukającego. A zastanawiać się jest nad czym, bo algorytmy Google poszukujące odpowiednich do zapytania serwisów rzeczywiście mogą być niezwykle skomplikowane i uwzględniają dziesiątki różnych parametrów.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment