Monthly Archives: Grudzień 2017

gru 21
2017

Narzędzia analityczne w biznesie i odpowiednia organizacja firmy, czyli to co oferują nam firmy, które zajmują się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań dla firm

Każdy kto ma swoją firmę chciałby, by osiągała ona jak najlepsze wyniki oraz idealnie prosperowała. Im więcej innowacyjnych rozwiązań powstaje, tym skuteczniej możemy prognozować i przewidywać rozmaite działania firmy, wykorzystując oprogramowanie i różnego typu narzędzia analityczne.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
gru 19
2017

Mobilna witryna internetowa – czemu obecnie każda firma powinna zdecydować się na jej posiadanie?

Dziś kategoryczna większość osób, jeśli szuka niezbędnych informacji, błyskawicznie sięga do Internetu, jaki jest w tym względzie rzeczywiście skarbnicą oraz bywa nadzwyczaj przydatny.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
gru 05
2017

Czym jest pozycjonowanie i co powinno się wiedzieć o statystykach SEO?

Pozycjonowanie określane jest skrótem SEO, jakie wywodzi się z angielskiego sformułowania serach engine optimization. Mówiąc w ogólny sposób pozycjonowanie jest to pewien proces, jaki pozwala na poprawę widzialności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Jest więc to technika, dzięki jakiej można spowodować, iż dana strona staje się bardziej intrygująca i wyraźna dla wyszukiwarek, dzięki czemu jest ona stawiana na dobrej pozycji w rankingu wyszukiwania spośród wielu innych różnych witryn.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
gru 04
2017

Pozycjonowanie? Z czym to jeść?

Wydawało by się, że to określenie to frazes. Każdy przecież jest przyzwyczajony do zakupów, które wkłada do wózka w sklepie, płaci gotówką, niesie do domu. Ale czasy się wciąż zmieniają. Ciągle obserwujemy jak szybko rośnie rynek usługowo – handlowy w sieci. Obecnie statystyczny Nowak już nie szuka usług w książce telefonicznej. Nie musi jechać do sklepu aby kupić zmywarkę, koszulkę czy nawet homara na kolację. W pierwszej kolejności zagląda do Internetu.

Continue reading

Leave a comment
gru 01
2017

Czym są i do jakich zadań służą tensometry? Czy powinniśmy korzystać z tego rodzaju urządzeń, w jakich sytuacjach się najbardziej sprawdzają?

Czujniki tensometryczne, jakie nazywane są również jako tensometry, to najważniejszy element każdego rodzaju wagi elektronicznej. To także ważne urządzenie do pomiaru sił ściskających, naprężeń i tak dalej. Często spotkać jesteśmy w stanie je w układach automatyki, w jakich istnieje konieczność dokonywania pomiarów wagowych, np. ciężaru zbiorników magazynujących surowce lub platform najazdowych. Czujniki tego rodzaju zlokalizowane są pod podporami zbiornika lub platformy. W połączeniu z odpowiednimi urządzeniami pomiarowymi możemy realizować pomiar mas, surowców czy dozowania.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , | Leave a comment