Monthly Archives: Styczeń 2016

sty 27
2016

Jakie cechy musi mieć tester oprogramowania? Czy tego rodzaju jak programista, czy zupełnie inne?

Proces tworzenia oprogramowania to niesamowicie trudne zadanie, dlatego też wymaga pracy całej grupy projektowej. Ważna jest jednak rola przede wszystkim: testera oraz programisty. Tak bowiem jest, iż mamy do czynienia z jednym projektem, ale z dwoma zupełnie różnymi spojrzeniami na różnego rodzaju zagadnienia. Mówiąc dokładniej, w taki sposób mogą stworzyć się dwie grupy pomiędzy jakimi pojawią się trudności w komunikacji oraz ostatecznie stanowią cenną wiedzę jeśli chodzi o jakość systemu.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , | Leave a comment
sty 15
2016

Test kamer sportowych cieszy się wielkim zainteresowaniem

Każdy pragnie korzystać z jak najwspanialszego urządzenia
Gdy zaznaczymy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo wykorzystywać, to musimy inwestować w jego jak najlepszą wersję. Wtedy będziemy posiadali świadomość, że posiada wszystkie najważniejsze funkcje, a do tego jeszcze przez spory okres będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając gwarancję, że nie pojawi się nic ciekawszego. Poza tym im lepszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej możliwości na zastosowanie go.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt | Tagged , , | Leave a comment
sty 15
2016

Produkty do gry CS:GO

W obecnych czasach wszyscy mają jakąś swoją ukochaną grę. Każdy grywa w gry komputerowe, i nie ma tu znaczenia wiek. Jasne jest, że znajdą się osoby, które nie pasjonują się grami i akurat nie grają w nic na komputerze, ale to raczej wyjątki , które potwierdzają regułę. Jest wiele osób, dla których świetną rozrywką okazuje się CS. Dla tych osób najlepszym upominkiem będą gadżety do CS:GO.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment