Monthly Archives: Lipiec 2014

lip 29
2014

Trochę myśli odnośnie grywania na konsoli

Nawet najbardziej nużący dzień może być dużo fajniejszy! Chociażby dzięki właśnie graniu na konsoli. Nadal nasz kraj nie jest miejscem, w którym to dostrzec idzie bardzo duże zapotrzebowanie na akurat konsole, przede wszystkim z przyczyn związanych z kasą, lecz bądź co bądź można powiedzieć, że szybko przekonujemy się, iż mimo wszystko warto się nieco bardziej wykosztować, ale przynajmniej mieć zagwarantowaną niesamowitą zabawę.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
lip 25
2014

Jakiego dostawcę internetu dla naszej firmy opłaca się wybrać?

Kiedy mamy zamiar kupić konkretną usługę dobrze dowiedzieć się czy jest możliwość ową usługę nabyć w jakiejś promocji, gdy dokonujemy zakupu jako firma. Wszyscy zauważyli już, że cały rynek można podzielić między innymi na dwa sektory osoby kupujące indywidualnie oraz klientów biznesowych. Nieważne czy mowa o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie widać jasny podział pomiędzy tymi dwoma sektorami. W niektórych momentach klient indywidualny ma lepiej, a w innych bywa tak, że to osoby mający biznes mogą dostawać lepsze oferty.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , | Leave a comment
lip 22
2014

Marketing automation – skuteczny patent na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Konieczne jest posiadanie wiedzy oraz instrumentów pozwalających na uzyskiwanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment
lip 17
2014

Mamy szansę przebierać w telefonach komórkowych

Wytwórcy telefonów komórkowych robią wszystko co jedynie w ich mocy, żeby zaciekawić nas własnym urządzeniem, żebyśmy zauważyli, iż ich propozycja jest fajniejsza, niż ta, którą proponuje nam konkurencja. To wszystko spowoduje, że posiadamy możliwość wybierania w telefonach, które są znacznie lżejsze, mają znacznie więcej różnych funkcji, a równocześnie okazują się całkiem ciekawe cenowo, co z pewnością będzie miało również ogromny wpływ na naszą decyzję.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
lip 07
2014

Sprawdzone i eleganckie produkty do odmierzania czasu

Czas pędzi coraz szybciej, już utrudnia rozeznanie, a co dopiero złapanie go, by choć na chwilę zatrzymać. Takie marzenia plątają nam się w głowie, gdy czujemy się dobrze, gdy życzymy sobie, żeby przyjemny stan nigdy nas nie opuścił. Z drugiej natomiast strony, czas się dłuży, mógłby już dać spokój i trochę podkręcić tempo. Tak myslimy, w momencie gdy czujemy się źle, kiedy czas nie chce się skończyć, kiedy nuda i stres rozlewają swoje zbędne kilogramy na naszym organizmie. To wszystkonieprzejednany czas… Nie ma na niego mocnych.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment