Monthly Archives: Maj 2014

maj 29
2014

Jakie technologie dobrze zakupić do firmy

Jeszcze do niedawna praktycznie każdy właściciel telefonu był uzależniony od naszego monopolisty, którym była znana wszystkim Telekomunikacja Polska. Dla wielu firm i prywatnych osób zdobycie swojego numeru telefonicznego w walkach z tym kolosem było olbrzymi sukcesem, czasami okupionym ogromną ilością cennego czasu na załatwienie wszystkich formalności.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
maj 19
2014

Elementy współczesnych komputerów

Komputer jest obecnie powszechnie stosowanym narzędziem. Zdecydowana większość osób jest w posiadaniu własnego sprzętu, do którego nie mają dostępu osoby obce. Jeszcze do niedawna tak wielka popularność sprzętu nie była możliwa, a pojedyncze urządzenie zajmowało całe pomieszczenie, niemniej szybki rozwój technologii sprawił, że obecnie laptopy ważą niewiele, są całkowicie płaskie oraz mogą być bez jakichkolwiek problemów przenoszone z miejsca na miejsce. Ciągle modyfikowana jest ich budowa, by uczynić je zdecydowanie bardziej funkcjonalnymi urządzeniami.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
maj 13
2014

Elektroniczny papieros, co to takiego

Nosisz się z zamiarem aby rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Powinieneś więc zaznajomic się z ofertą epapierosa. To stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa. Epapierosy podają minimalne ilości nikotyny, ale są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Leave a comment