Monthly Archives: Kwiecień 2014

kwi 30
2014

Polecane jest wnieść do życia nieco nowinek technologicznych

Rynek oferuje nam coraz bardziej nowoczesne, interesujące opcje technologiczne z których chętnie korzystamy. Ten fakt nikogo nie dziwi. Technologie bowiem zdominowały naszą codzienność. Niewiele jest osób, które wyobrażają sobie życie bez laptopa czy innych urządzeń takich jak telefon czy odtwarzacz muzyki. Wiele osób stało się koneserami technologii, kolekcjonując wszelkie elementy nie tylko ułatwiające korzystanie z komputera, ale także kreujące jego ciekawy wygląd. Każde urządzenie możemy aktualnie wybierać albo zmieniać pod względem dopasowania do naszych wymagań estetycznych.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , | Leave a comment
kwi 29
2014

Powinno się zainwestować w profesjonalny sprzęt – praktyczne informacje

Świat idzie do przodu, a co się z tym wiąże elektronika również się odmienia, co powoduje, iż co chwilę na rynku pojawia się coś nowego, co powinno nam uprościć działanie, sprawić, iż siedzenie przed komputerem będzie dla nas mniej męczące. Na pewno trzeba się zastanowić, co z tych rzeczy ma okazję nam się przydać.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
kwi 29
2014

Jak poprawić jakość gry na konsoli?

Każdy gracz wie, że dobry gamepad bardzo zwiększa przyjemność gry. Jakim sposobem dokonać odpowiedniego zakupu, kiedy rynek daje nam aż tak duży wachlarz opcji wyboru? Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji:

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 29
2014

Rosnąca popularność e-booków nie powinna zbytnio zdziwić!

Typowe księgarnie są w dalszym ciągu dochodowymi biznesami, lecz nie zapomnijmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków sprawił, że tak jakby książki w drukowanej formie są coraz mniej popularne. A co najbardziej istotne, owy trend szybko ulega powiększeniu, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze oraz wydawcy nie mogą walczyć z tą modą, bo to nierealne.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
kwi 29
2014

Co nowego na rynku tabletów

Kupując nowy tablet klienci stają przed trudnym wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, lecz jednocześnie więcej kosztujące, czy zdecydować się na produkt mniej znanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie solidnie zrobione i dobrze funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy się już stać właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma dość przyzwoite parametry.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
kwi 23
2014

Biżuteria to wspaniały wyróżnik

Jeżeli przygotowujemy się na istotne spotkanie chcemy prezentować się elegancko i wytwornie, dlatego ubieramy najwspanialszy zestaw ubrań, dobrze się czeszemy i malujemy. Mimo wszystko należy pamiętać tu o tym, że ważne są też dodatki, takie jak biżuteria, ponieważ to ona skupia wzrok oraz zazwyczaj pozwala zakryć mankamenty wyglądu, których nie pragniemy ujawniać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tutaj duże pole do działania.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment
kwi 16
2014

Bez urządzeń elektronicznych ciężko pracować

Jeśli mamy komputer, to na pewno w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od wszelkich ułatwień technologicznych, które odmieniają nasze życie, dopomagają nam się komunikować z najbliższymi odsuniętymi od nas o tysiące kilometrów oraz pomagają nam być cały czas na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda jednak jest taka, że nie mamy szansy nigdzie ze sobą zabierać komputera stacjonarnego, a niejednokrotnie nawet tradycyjny laptop jest zbyt wielki, żeby zabrać go ze sobą, zwłaszcza jeśli w momencie podróży zamierzam kilkanaście razy się przesiąść.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 10
2014

Programy, które przydadzą się każdemu

W nowym tysiącleciu trudno żyć bez porządnych, uznanych i profesjonalnych programów i skutecznego systemu operacyjnego. Na szczęście przy nabyciu większości nowych komputerów z systemem Windows pakiet Office, tak często potrzebny w pracy i podczas nauki, jest zainstalowany od razu.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , | Leave a comment
kwi 09
2014

Mysz SAITEK Cyborg R.A.T. 7

Sprzęt do kompa należy dobrać dobrze pod osobiste oczekiwania. Nawet coś takiego jak mysz trzeba spersonalizować i ustalić do czego będzie ona stosowana. Granie w gry i praca domaga się tu bowiem całkowicie odmiennego sprzętu. Kwestia komplikuje się jednak odrobinę bardziej, gdy przychodzi wyselekcjonować model myszy pod określoną grę.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , | Leave a comment
kwi 04
2014

Czy współczesne technologie informatyczne zasługują na uwagę?

W ostatnim czasie niezmiernie wiele mówi się na temat różnorakich technologii informatycznych, które stopniowo podbijają nasze rynki. W tym miejscu jak najbardziej warto wspomnieć o procesie informatyzacji naszego społeczeństwa, który aktualnie jest bardzo dynamiczny. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że profity nadzwyczaj mocno związane z tym procesem są dla nas w wielu przypadkach niezmiernie atrakcyjne.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment