Monthly Archives: Marzec 2014

mar 28
2014

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Czasy się zmieniają – jeszcze przed kilkoma laty ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, a dzisiaj? Bardzo często polscy konsumenci mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że zawsze jesteśmy automatycznie „skazani” na jednego dostawcę Internetu. Być może akurat w przypadku wsi i małych miast dostrzec idzie monopol, jednak w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście albo we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczny wybór. To bardzo dobra wiadomość dla nieco bardziej wymagających ludzi!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
mar 25
2014

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Zasadniczo e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W zasadzie nie odbiega to stwierdzenie od prawdy, jednak dobrze wiedzieć, że to znacznie szersza dziedzina marketingu. Podstawowym polem działalności specjalistów od e – marketingu jest naturalnie środowisko internetowe. Najstarszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, opierający się na rozsyłaniu komunikatów reklamowych za pomocą internetu.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
mar 25
2014

Aktualne oferty czytników książek elektronicznych

W większości wypadków lepiej nie żałować pieniędzy na pomocne produkty, na których odpowiedniej osobie w rzeczywistości silnie zależy, lub jakich po prostu potrzebuje na przykładowo na daleką podróż. Branie dużej liczby ilości książek okazuje się czasami ogromnie niewygodne, dlatego też lepiej w większości wypadków wybierać alternatywę.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , | Leave a comment
mar 13
2014

Najnowsze gry przeznaczone na konsole

Nie musimy nawet szczególnie orientować się w całej tej branży aby doskonale wiedzieć o tym, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi aktualnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Bez wątpienia warto w takim razie zainteresować się tym nieco bliżej, bowiem związane z tym możliwości są tak duże, że praktycznie każdy z nas znajdzie wśród nich coś, co pozwoli mu naprawdę dobrze się bawić.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , | Leave a comment