Tag Archives: grafika

lip 11
2018

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Przeważnie e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W dużej mierze jest to prawda, jednak warto wiedzieć, że to znacznie bardziej złożona dziedzina marketingu. Głównym polem działalności znawców e – marketingu jest oczywiście środowisko internetowe. Najpowszechniejszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, polegający przesyłaniu reklam za pomocą poczty elektronicznej.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
lip 10
2018

O czym trzeba pamiętać podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne wiąże się nie tylko ze stworzeniem odpowiedniego logo lub witryny internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby projekt odpowiadał oczekiwaniom nie tylko właścicieli firmy, lecz również wszystkich odbiorców, dla których wizerunek ten jest tworzony. W tej sytuacji wszystkie elementy się liczą. Aktualnie na topie zajęciem jest wizualizacje grafiki w 3d. Trzeba znaleźć specjalistę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
sty 15
2016

Test kamer sportowych cieszy się wielkim zainteresowaniem

Każdy pragnie korzystać z jak najwspanialszego urządzenia
Gdy zaznaczymy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo wykorzystywać, to musimy inwestować w jego jak najlepszą wersję. Wtedy będziemy posiadali świadomość, że posiada wszystkie najważniejsze funkcje, a do tego jeszcze przez spory okres będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając gwarancję, że nie pojawi się nic ciekawszego. Poza tym im lepszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej możliwości na zastosowanie go.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt | Tagged , , | Leave a comment