Tag Archives: grafika

sie 18
2017

O czym trzeba pamiętać podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne polega nie tylko na stworzeniu idealnego logo lub witryny internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. Dlatego też niezwykle ważne jest, żeby projekt spełniał oczekiwania nie tylko danej firmy, lecz także wszystkich odbiorców, dla których wizerunek ten jest opracowywany. W tym przypadku każdy element się liczy. Aktualnie na topie zajęciem jest tworzenie grafiki w 3d. Trzeba znaleźć profesjonalistę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
sty 15
2016

Test kamer sportowych cieszy się wielkim zainteresowaniem

Każdy pragnie korzystać z jak najwspanialszego urządzenia
Gdy zaznaczymy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo wykorzystywać, to musimy inwestować w jego jak najlepszą wersję. Wtedy będziemy posiadali świadomość, że posiada wszystkie najważniejsze funkcje, a do tego jeszcze przez spory okres będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając gwarancję, że nie pojawi się nic ciekawszego. Poza tym im lepszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej możliwości na zastosowanie go.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt | Tagged , , | Leave a comment
mar 25
2014

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Zasadniczo e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W zasadzie nie odbiega to stwierdzenie od prawdy, jednak dobrze wiedzieć, że to znacznie szersza dziedzina marketingu. Podstawowym polem działalności specjalistów od e – marketingu jest naturalnie środowisko internetowe. Najstarszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, opierający się na rozsyłaniu komunikatów reklamowych za pomocą internetu.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment