Tag Archives: grafika

gru 21
2018

O czym trzeba pamiętać podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne polega nie tylko na stworzeniu rozpoznawalnego logo tudzież strony internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. W związku z tym bardzo istotne jest, żeby projekt spełniał oczekiwania nie tylko danej firmy, ale również grupy docelowej, dla której wizerunek ten jest tworzony. W tej sytuacji każdy element się liczy. Aktualnie bardzo popularnym zajęciem jest modelowanie grafiki w 3d. Trzeba znaleźć specjalistę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
lip 11
2018

Bardzo skuteczna forma promocji Twojej firmy, to e-marketing

Przeważnie e – marketing kojarzony jest przez klientów z pozycjonowaniem stron. W dużej mierze jest to prawda, jednak warto wiedzieć, że to znacznie bardziej złożona dziedzina marketingu. Głównym polem działalności znawców e – marketingu jest oczywiście środowisko internetowe. Najpowszechniejszą formą sieciowego marketingu był tzw. mailing, polegający przesyłaniu reklam za pomocą poczty elektronicznej.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment
sty 15
2016

Test kamer sportowych cieszy się wielkim zainteresowaniem

Każdy pragnie korzystać z jak najwspanialszego urządzenia
Gdy zaznaczymy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo wykorzystywać, to musimy inwestować w jego jak najlepszą wersję. Wtedy będziemy posiadali świadomość, że posiada wszystkie najważniejsze funkcje, a do tego jeszcze przez spory okres będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając gwarancję, że nie pojawi się nic ciekawszego. Poza tym im lepszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej możliwości na zastosowanie go.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, Sprawdź sprzęt | Tagged , , | Leave a comment