Tag Archives: gra

lip 10
2018

Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to sprzęt coraz bardziej popularny w Polsce. Co roku wprowadza się do sprzedaży nowocześniejsze oraz bardziej wyposażone modele. Z tego powodu właśnie tych niewielkich maszynek nie brakuje.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
cze 22
2018

PS Vita zapewnia sporo doskonałej zabawy

Konsole, zaczęły być na przełomie lat niesamowicie powszechne i sporo osób korzysta z nich w większości wolnego czasu, jaki posiada. Obecnie wykonawcy w dużym stopniu realizują starania, aby konsole były dużo bardziej wyposażone w kolejne opcje, żeby nie tylko służyły do grania, ale także do innych ciekawych czynności. To w znacznej mierze owocuje tym, iż systematycznie przybywa miłośników konsoli, jacy decydują się na pozyskanie takiego urządzenia i także różnorodnych gier, żeby znakomicie się bawić.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

The Elders Scrolls Online na Playstation Network

Wielu graczy na pewno zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, bądź da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą sieciową. Teraz już od kilku lat jest łatwo osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo umożliwia nie jedynie grę na konsoli przez sieć, lecz też najrozmaitsze atrakcyjne możliwość – przykładowo swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne kupowanie gier na konsolę, a również takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się przeważnie grywa – dzięki temu kontakt z nimi przez chat czy odpowiednią pocztę jest znacznie uproszczony.

Continue reading

Posted in Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
sie 18
2017

Fotografowanie współcześnie przybiera całkowicie inne formy niż dotychczas

O ile przez wiele lat przyzwyczailiśmy się do powszechnych zdjęć na papierze, później do zdjęć cyfrowych na różnych nośnikach, tak obecnie pociągają nas zdjęcia wykonane z góry.
To jasne wszystko jest możliwe dzięki dronom, które takie zdjęcia z powietrza są w stanie zrobić.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
mar 13
2014

Najnowsze gry przeznaczone na konsole

Nie musimy nawet szczególnie orientować się w całej tej branży aby doskonale wiedzieć o tym, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi aktualnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Bez wątpienia warto w takim razie zainteresować się tym nieco bliżej, bowiem związane z tym możliwości są tak duże, że praktycznie każdy z nas znajdzie wśród nich coś, co pozwoli mu naprawdę dobrze się bawić.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , | Leave a comment