Tag Archives: gra

lis 20
2018

Fotografowanie współcześnie przybiera całkowicie inne formy niż dotychczas

O ile przez wiele lat przywykliśmy do standardowych zdjęć na papierze, w późniejszym czasie do zdjęć cyfrowych na wszelakich nośnikach, tak obecnie pociągają nas zdjęcia robione z lotu ptaka.
Jasne że wszystko jest do wykonania dzięki dronom, które takie zdjęcia z powietrza są w stanie zrobić.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
sie 21
2018

Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w naszym kraju. Każdego roku wchodzą na rynek nowocześniejsze oraz lepiej wyposażone typy. Z tego powodu właśnie zwolenników takich małych urządzeń nie jest mało.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
sie 01
2018

PS Vita zapewnia sporo doskonałej zabawy

Konsole, zaczęły być na przełomie lat niesamowicie popularne i wiele osób korzysta z nich w większości wolnego czasu, jaki posiada. Obecnie twórcy w znacznym zakresie realizują prace, żeby konsole były coraz bardziej zaopatrzone w kolejne opcje, żeby nie wyłącznie służyły do grania, ale również do innych ciekawych prac. To w sporej mierze przejawia się tym, że regularnie przybywa zwolenników konsoli, którzy decydują się na nabycie takiego urządzenia i również różnorakich gier, żeby znakomicie się bawić.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

The Elders Scrolls Online na Playstation Network

Wielu graczy na pewno zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, bądź da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą sieciową. Teraz już od kilku lat jest łatwo osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo umożliwia nie jedynie grę na konsoli przez sieć, lecz też najrozmaitsze atrakcyjne możliwość – przykładowo swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne kupowanie gier na konsolę, a również takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się przeważnie grywa – dzięki temu kontakt z nimi przez chat czy odpowiednią pocztę jest znacznie uproszczony.

Continue reading

Posted in Sprawdź sprzęt, Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
mar 13
2014

Najnowsze gry przeznaczone na konsole

Nie musimy nawet szczególnie orientować się w całej tej branży aby doskonale wiedzieć o tym, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi aktualnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Bez wątpienia warto w takim razie zainteresować się tym nieco bliżej, bowiem związane z tym możliwości są tak duże, że praktycznie każdy z nas znajdzie wśród nich coś, co pozwoli mu naprawdę dobrze się bawić.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , | Leave a comment