Tag Archives: Google

kwi 04
2019

Jeśli chcesz ściągnąć na własną witrynę wielu użytkowników, musisz zatroszczyć się o wyjątkową treść

Dla administratorów witryn oraz portali sieciowych kluczową sprawą staje się dążenie do tego, żeby umiejscowić się na samej górze rankingu wyszukiwarki Google. Staje się to o tyle ważne, że wybitną popularnością i zaufaniem pośród użytkowników internetu cieszą się właśnie strony znajdujące się na przodzie klasyfikacji wyszukiwarek. Powoduje to, że specjaliści od marketingu internetowego i właściciele serwisów czynią wszystko, by podnieść pozycję własnej witryny w wykazie, często stosując nieetyczne metody.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment
cze 21
2018

Co to jest Google AdWords? Czy jest opłacalny w przypadku nowych firm?

Nie tak łatwo będzie sprawić, żeby nasza firma była rozpoznawalna przez jak największe grono ewentualnych klientów. Szczególnie jeżeli jesteśmy z naszą spółką nowi na rynku, to wtedy tym większą uwagę musimy przywiązywać to tego, żeby reklamować własny interes.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , | Leave a comment
lut 02
2018

Jakim sposobem optymalizować filmiki na YouTube?. Sposoby które warto znać przed przystąpieniem do pozycjonowania na YT.

O produkcji materiału wideo można napisać bardzo wiele, tak jak i o samym pozycjonowaniu filmików na YouTube. Dzisiaj nie zagłębiamy się jednak w sekrety obrazu jak też kamery, natomiast przyglądamy optymalizacji, jaka dotyczy każdego dołączanego wideo klipu.

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak reklamować swoją stronę w internecie czyli wszystko o algorytmach stosowanych przez wyszukiwarki

Dzisiaj mało kto wyobraża sobie używanie internetu bez internetowej wyszukiwarki. W niej użytkownicy wpisują wszystko to, czego szukają, i następnie przeglądają otrzymane wyniki. Jednak mało kto zastanawia się, w jaki sposób wyszukiwarka wybiera wśród setek tysięcy stron te najlepsze i odpowiadające najlepiej intencjom szukającego. A zastanawiać się jest nad czym, bo algorytmy Google poszukujące odpowiednich do zapytania serwisów rzeczywiście mogą być niezwykle skomplikowane i uwzględniają dziesiątki różnych parametrów.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment