Tag Archives: firma

lut 02
2018

Jeżeli mamy prywatną działalność to na pewno przyda nam się Google Search Console

Dzisiaj wszystko co dzieje się w różnorodnego rodzaju branżach, w których ludzie trudzą się zarabianiem finansów przez przeróżnego typu posługi i innego typu działalności wywołane jest rozległą rewolucją informatyczną, jaka nastała z początku tego tysiąclecia.

Continue reading

Tagged , , , , , | Leave a comment
sty 18
2018

Jak znaleźć nowych Klientów na swoje towary lub świadczenia?

Od niepamiętnych czasów jest wiadome, iż jeżeli jakaś korporacja zamierza powiększyć swoje obroty, to powinna zainwestować w reklamę. Tyczy się to dowolnej dziedziny działalności gospodarczej.

Continue reading

Tagged , , | Leave a comment
gru 21
2017

Narzędzia analityczne w biznesie i odpowiednia organizacja firmy, czyli to co oferują nam firmy, które zajmują się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań dla firm

Każdy kto ma swoją firmę chciałby, by osiągała ona jak najlepsze wyniki oraz idealnie prosperowała. Im więcej innowacyjnych rozwiązań powstaje, tym skuteczniej możemy prognozować i przewidywać rozmaite działania firmy, wykorzystując oprogramowanie i różnego typu narzędzia analityczne.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , | Leave a comment
sie 18
2017

Przywłaszczenie praw autorskich czy też symbolu towarowego jest poważnym wykroczeniem, bo jest zabezpieczone prawnymi

Pewnie każdy z nas spotkał się bądź słyszał o nierzetelnej konkurencji czy też przywłaszczeń nazw znanych i znakomitych marek czy też przedsiębiorstw. Niestety nieuczciwość zdarza się coraz częściej. W związku z tym warto upewnić się czy dana rzecz popularnych i znakomitych firm jaką pragniemy nabyć nie jest podróbką.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
sie 18
2017

Dostęp do Internetu w województwie małopolskim.

Wg danych pod koniec 2013 roku roku w kraju dostęp do sieci ma tylko 70% ludzi, mimo iż dziś dosłownie nie ma już miejscowości bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o większych miejscowościach jak Gliwice czy małych miejscowościach jak Myślenice, wszędzie znajdziemy przynajmniej kilku operatorów, którzy chętnie zagwarantują nam łącze internetowe. Continue reading

Tagged , , , , , , , | Leave a comment
sie 08
2016

W dzisiejszych czasach internet nie służy tylko rozrywce, ale również pracy, a więc zarabianiu pieniędzy

W dzisiejszych czasach internet nie służy tylko rozrywce, ale również pracy, a więc zarabianiu pieniędzy. Często właśnie w internecie robimy zakupy, szukamy konkretnych firm bądź dobry fachowców. Taki obraz rzeczywistości sprawia, że na rynku obecnie jest bardzo wielu przedsiębiorców, którzy planują skorzystać na popularności owego środka przekazu.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment
maj 06
2015

Znaczenie obecności w sieci internetowej dla firm, w jaki sposób znaleźć najlepszą dla dla swojej firmy domenę.

Obecnie coraz więcej firm się przekonuje, że bez istnienia w internecie można ogromnie dużo stracić. I nie będzie tu chodzić już jedynie o możliwości wyszukania, ale także o możliwość zapoznania się odbiorców z ofertą, sprawdzenia dojazdu lub godzin otwarcia. Nawet prosta wizytówka jest wręcz koniecznością, a bardzo często jest potrzeba, aby umieścić na stronie większą ilość informacji.

Continue reading

Posted in Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment
sie 14
2014

Teraz niemalże każdy ma dostęp do internetu

Nie da się chyba zaprzeczyć, że współcześnie sporo kwestii można załatwić przez internet. Teraz chyba każdy ma dostęp do sieci, dlatego wiele urzędów pozwala na łatwe załatwianie wielu kwestii przez ich strony internetowe. Jeżeli kiedykolwiek miałeś jakąś rzecz do załatwienia na przykład w sądzie, niewątpliwie dobrze wiesz, że działa coś takiego jak e-sąd. Taką witrynę na swoich witrynach internetowych mają teraz właściwie wszystkie sądy rejonowe – jeżeli tylko znasz numer swojej sprawy, łatwo możesz sprawdzić, co obecnie się z nią dzieje.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
lip 22
2014

Marketing automation – skuteczny patent na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Konieczne jest posiadanie wiedzy oraz instrumentów pozwalających na uzyskiwanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment
sty 04
2013

Informatyczne oprogramowania w makro przedsiębiorstwach

Głównie makro zakłady, te, które zatrudniają dużą ilość pracowników muszą sobie dawać radę z komunikacją pomiędzy nimi. Istotne wydaje się w takim przypadku wypracowanie odpowiedniego systemu, dzięki któremu całkowity proces zaczynając od zakupów kończąc na dystrybucji funkcjonował prawidłowo, bez żadnych usterek.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment