Tag Archives: ekran

mar 26
2015

Nowinki w branży elektronicznej warte uwagi

Producenci przyrządów elektronicznych i oprogramowania komputerowego aby dorównać wymaganiom współczesnego społeczeństwa produkują coraz to lepsze wynalazki. Wszystko po to, żeby uprościć ludziom żywot. Na rynku konkurencja rośnie, dzięki temu ceny nie są nader wygórowane.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
lut 17
2015

Ekran led okazuje się nową metodą reklamy, więc wykorzystaj jego atuty z pożytkiem dla swej firmy

Z postępem technologii komputerowej twórcy reklam zyskali całkiem świeże narzędzia w swej pracy. Dzięki temu przygotowywane przez nich treści reklamowe mogą być jeszcze efektywniejsze oraz docierać do jeszcze znaczniejszej grupy odbiorców. Dowodem ma szansę okazać się ekran led, który coraz częściej jest wykorzystywany do wyświetlania reklam.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
kwi 29
2014

Co nowego na rynku tabletów

Kupując nowy tablet klienci stają przed trudnym wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, lecz jednocześnie więcej kosztujące, czy zdecydować się na produkt mniej znanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie solidnie zrobione i dobrze funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy się już stać właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma dość przyzwoite parametry.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , , , , | Leave a comment