Tag Archives: dostawcy

lip 25
2014

Jakiego dostawcę internetu dla naszej firmy opłaca się wybrać?

Kiedy mamy zamiar kupić konkretną usługę dobrze dowiedzieć się czy jest możliwość ową usługę nabyć w jakiejś promocji, gdy dokonujemy zakupu jako firma. Wszyscy zauważyli już, że cały rynek można podzielić między innymi na dwa sektory osoby kupujące indywidualnie oraz klientów biznesowych. Nieważne czy mowa o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie widać jasny podział pomiędzy tymi dwoma sektorami. W niektórych momentach klient indywidualny ma lepiej, a w innych bywa tak, że to osoby mający biznes mogą dostawać lepsze oferty.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , | Leave a comment
cze 04
2014

W jaki sposób wynaleźć dobrego dostawcę usług internetowych?

Internet to w bardzo wielu przypadkach najistotniejsze narzędzie do poznawania informacji lub nawet kontaktowania się ze znajomymi. Obecnie mnóstwo spraw załatwiamy właśnie przy pomocy internetu – regularne zakupy, płacenie rachunków czy też poszukiwanie pracy najczęściej odbywa się właśnie w sieci. Dla większości z nas niewyobrażalne byłoby nawet pozbycie się nieograniczonego dostępu do sieci. Jednak aby internet był bezproblemowy i bardzo szybki, musimy wybrać dobrego jego dostawcę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
mar 28
2014

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Czasy się zmieniają – jeszcze przed kilkoma laty ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, a dzisiaj? Bardzo często polscy konsumenci mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że zawsze jesteśmy automatycznie „skazani” na jednego dostawcę Internetu. Być może akurat w przypadku wsi i małych miast dostrzec idzie monopol, jednak w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście albo we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczny wybór. To bardzo dobra wiadomość dla nieco bardziej wymagających ludzi!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment