Tag Archives: dostawcy

lut 10
2018

W jaki sposób wynaleźć dobrego dostawcę usług internetowych?

Internet to w bardzo wielu przypadkach niezastąpione narzędzie do znajdowania informacji lub nawet podtrzymywania kontaktu ze znajomymi. W dzisiejszych czasach bardzo wiele rzeczy załatwiamy właśnie przy pomocy internetu – robienie zakupów, dokonywanie płatności lub też szukanie pracy niejednokrotnie ma miejsce właśnie w ten sposób. Dla wielu z nas niewykonalne byłoby wręcz obecnie pozbycie się ciągłego dostępu do sieci. Jednak aby internet był nieograniczony i bardzo szybki, powinniśmy wybrać odpowiedniego jego dostawcę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
lip 25
2014

Jakiego dostawcę internetu dla naszej firmy opłaca się wybrać?

Kiedy mamy zamiar kupić konkretną usługę dobrze dowiedzieć się czy jest możliwość ową usługę nabyć w jakiejś promocji, gdy dokonujemy zakupu jako firma. Wszyscy zauważyli już, że cały rynek można podzielić między innymi na dwa sektory osoby kupujące indywidualnie oraz klientów biznesowych. Nieważne czy mowa o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie widać jasny podział pomiędzy tymi dwoma sektorami. W niektórych momentach klient indywidualny ma lepiej, a w innych bywa tak, że to osoby mający biznes mogą dostawać lepsze oferty.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , | Leave a comment
mar 28
2014

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Czasy się zmieniają – jeszcze przed kilkoma laty ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, a dzisiaj? Bardzo często polscy konsumenci mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że zawsze jesteśmy automatycznie „skazani” na jednego dostawcę Internetu. Być może akurat w przypadku wsi i małych miast dostrzec idzie monopol, jednak w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście albo we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczny wybór. To bardzo dobra wiadomość dla nieco bardziej wymagających ludzi!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment