Tag Archives: dostawcy

cze 22
2018

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Polska się zmienia – jeszcze kilka lat temu ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, dzisiaj? Bardzo często Polacy mają spory wybór, tzn. nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach jesteśmy automatycznie „skazani” na tylko jednego dostawcę Sieci. Być może akurat w przypadku wiosek i małych miast dostrzec łatwo monopol, jednakże w stolicy Polski, Łodzi, GOP-ie bądź we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczący wybór. To świetna informacja dla trochę bardziej wymagających konsumentów!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
cze 22
2018

W jaki sposób wynaleźć dobrego dostawcę usług internetowych?

Internet to w większości przypadków niezbędne narzędzie do poznawania wiadomości czy nawet kontaktowania się ze znajomymi. Obecnie mnóstwo kwestii załatwiamy właśnie przy pomocy internetu – robienie zakupów, opłacanie rachunków czy też szukanie pracy niejednokrotnie ma miejsce właśnie w ten sposób. Dla wielu z nas bardzo trudne byłoby wręcz obecnie pozbycie się ciągłego dostępu do sieci. Ale żeby internet był nieograniczony i jak najszybszy, powinniśmy wybrać dobrego jego dostawcę.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Jakiego dostawcę internetu dla naszej firmy opłaca się wybrać?

Kiedy chcemy kupić konkretną usługę dobrze spytać czy można ową usługę nabyć z jakimiś dodatkowymi rabatami, kiedy dokonujemy zakupu w imieniu swojej firmy. Wszyscy zauważyli już, że rynek możemy podzielić między innymi na dwa segmenty osoby kupujące indywidualnie oraz firmy kupujące jakieś produkty/usługi. Nieważne czy mówimy o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie zarysowuje się jasny podział między tymi dwoma sektorami. W wielu momentach klient indywidualny ma więcej korzyści, a w niektórych sytuacjach jest tak, że to ludzie prowadzące własną firmę mogą dostawać lepsze oferty.

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , , , | Leave a comment