Tag Archives: ceny

lut 02
2018

Porządny serwis laptopów w Gdańsku

W dwudziestym pierwszym wieku ogromną rolę pełni stały dostęp do cudów techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wielką ilość kłopotów z nie działającym komputerem ,jak również innym sprzętem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści, do jakich często należy zwrócić się czasami po wskazówkę.

Continue reading

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment
wrz 15
2015

Zakupy internetowe są wyjątkowo lubiane i coraz to więcej ludzi je praktykuje 15TAN

Nie da się ukryć, że aktualnie coraz więcej usług upowszechnianych jest za pomocą internetu. Dawniej wszystkie zakupy, przede wszystkim żywnościowe robiło się tylko w hipermarketach. Obecnie o wiele wygodniejsze jest złożenie zamówienia za pośrednictwem danej strony i dostarczenie zakupów prosto pod nasze drzwi.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment
mar 28
2014

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Czasy się zmieniają – jeszcze przed kilkoma laty ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, a dzisiaj? Bardzo często polscy konsumenci mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że zawsze jesteśmy automatycznie „skazani” na jednego dostawcę Internetu. Być może akurat w przypadku wsi i małych miast dostrzec idzie monopol, jednak w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście albo we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczny wybór. To bardzo dobra wiadomość dla nieco bardziej wymagających ludzi!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment