Tag Archives: ceny

sty 04
2019

Porządny serwis laptopów w Gdańsku

W dwudziestym pierwszym wieku ogromną rolę pełni stały dostęp do zdobyczy techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wiele problemów z uszkodzonym komputerem oraz pozostałym wyposażeniem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich często należy zwrócić się czasem po poradę.

Continue reading

Posted in Sprawdź sprzęt | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Poszukujemy konkurencyjnego dostawcy Internetu

Polska się zmienia – jeszcze kilka lat temu ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, dzisiaj? Bardzo często Polacy mają spory wybór, tzn. nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach jesteśmy automatycznie „skazani” na tylko jednego dostawcę Sieci. Być może akurat w przypadku wiosek i małych miast dostrzec łatwo monopol, jednakże w stolicy Polski, Łodzi, GOP-ie bądź we Wrocławiu mieszkańcy mają znaczący wybór. To świetna informacja dla trochę bardziej wymagających konsumentów!

Continue reading

Posted in W świecie internetu | Tagged , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Zakupy internetowe są wyjątkowo lubiane i coraz to więcej ludzi je praktykuje 15TAN

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz więcej usług udzielanych jest za pomocą internetu. Dawniej wszystkie sprawunki, zwłaszcza żywnościowe robiło się wyłącznie w hipermarketach. Dzisiaj znacznie wygodniejsze jest złożenie zamówienia przy użyciu danej strony i dostarczenie sprawunków prosto pod nasze drzwi.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , | Leave a comment