Tag Archives: Aplikacja

lut 02
2018

Coś dla fanów gadżetów

W sklepach możemy dostać dużo gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, biorąc pod uwagę jak wszechstronne są najnowsze telefony. Oprócz oczywistej swojej funkcji mogą nam posłużyć do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, jako budzik, terminarz, kalkulatorek, aparat fotograficzny, timer czy odtwarzacz muzyki. Poza tym możemy w nowoczesnych telefonach uruchomić ogromną ilość potrzebnych nam bardziej lub mniej, darmowych albo nie funkcji. Tak więc mając w swym smartphonie system GPS oraz internet, można zainstalować praktycznie wszystkie z nich.

Continue reading

Tagged , , , , | Leave a comment
cze 12
2017

Jakie korzyści ma Cloud Computing

Dziś Cloud Computing jest często poruszanym tematem, gdyż kwestia ta wzbudza niemałe zainteresowanie. Cloud Computing posiada mnóstwo plusów i niesie za sobą wiele wartościowych korzyści, jednakże nim je omówimy, winniśmy zastanowić się czym tak faktycznie jest Cloud Copmputing.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
lut 10
2014

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania system erp usprawniający pracę przedsiębiorstw każdego dnia

W świecie większych czy mniejszych firm rozeszła się wieść o tym, czym jest i czemu ma służyć system erp. Jest to rozwiązanie, jakie coraz chętniej firmy wprowadzają do pracy każdego dnia. Ma to służyć przede wszystkim jej ułatwianiu oraz coraz większej efektywności pracowników, jacy w końcu pracują na ostateczny sukces. Jest to pewien rodzaj oprogramowania modułowego, który składa się ze zróżnicowanych, jednak współpracujących ze sobą aplikacji.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment