Tag Archives: Aplikacja

cze 03
2019

Coś dla fanów gadżetów

W sklepach można zakupić sporo gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, biorąc pod uwagę jak wszechstronne są dzisiejsze telefony. Oprócz podstawowej swojej funkcji mogą nam posłużyć do wysyłania wiadomości SMS, jako alarm, terminarz, kalkulator, aparat, timer czy odtwarzacz muzyki. Poza wbudowanymi funkcjami można dzisiaj zainstalować wielką rzeszę potrzebnych nam bardziej lub mniej, darmowych lub nie funkcji. Tak więc mając w swym smartphonie GPS i internet, można zainstalować praktycznie wszystkie z nich.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów, W świecie internetu | Tagged , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Jakie korzyści ma Cloud Computing

Współcześnie Cloud Computing jest nierzadko poruszanym tematem, bowiem kwestia ta wzbudza niemałe zainteresowanie. Cloud Computing ma sporo zalet i niesie za sobą sporo drogocennych korzyści, chociaż zanim je omówimy, musimy zastanowić się czym tak istotnie jest Cloud Copmputing.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
lut 10
2014

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania system erp usprawniający pracę przedsiębiorstw każdego dnia

W świecie większych czy mniejszych firm rozeszła się wieść o tym, czym jest i czemu ma służyć system erp. Jest to rozwiązanie, jakie coraz chętniej firmy wprowadzają do pracy każdego dnia. Ma to służyć przede wszystkim jej ułatwianiu oraz coraz większej efektywności pracowników, jacy w końcu pracują na ostateczny sukces. Jest to pewien rodzaj oprogramowania modułowego, który składa się ze zróżnicowanych, jednak współpracujących ze sobą aplikacji.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment