Tag Archives: Aplikacja

lip 11
2018

Coś dla fanów gadżetów

W handlu można dostać dużo gadżetów do naszych telefonów. Nic to dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę jak wszechstronnymi urządzeniami są dzisiejsze telefony. Prócz oczywistej swojej roli służą nam do wysyłania wiadomości SMS, jako budzik, kalendarz, kalkulatorek, aparat fotograficzny, timer czy też radio. Poza tym możemy dzisiaj uruchomić dużo potrzebnych nam bardziej lub mniej, darmowych lub płatnych aplikacji. Tak więc mając w swym smartphonie GPS oraz internet, możemy zainstalować praktycznie wszystkie z nich.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , , | Leave a comment
cze 22
2018

Jakie korzyści ma Cloud Computing

Współcześnie Cloud Computing jest nierzadko poruszanym tematem, bowiem kwestia ta wzbudza niemałe zainteresowanie. Cloud Computing ma sporo zalet i niesie za sobą sporo drogocennych korzyści, chociaż zanim je omówimy, musimy zastanowić się czym tak istotnie jest Cloud Copmputing.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , | Leave a comment
lut 10
2014

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania system erp usprawniający pracę przedsiębiorstw każdego dnia

W świecie większych czy mniejszych firm rozeszła się wieść o tym, czym jest i czemu ma służyć system erp. Jest to rozwiązanie, jakie coraz chętniej firmy wprowadzają do pracy każdego dnia. Ma to służyć przede wszystkim jej ułatwianiu oraz coraz większej efektywności pracowników, jacy w końcu pracują na ostateczny sukces. Jest to pewien rodzaj oprogramowania modułowego, który składa się ze zróżnicowanych, jednak współpracujących ze sobą aplikacji.

Continue reading

Posted in Sprawy komputerowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment