Tag Archives: AGD

gru 21
2018

Wybieramy lodówkę do domu – na co zwrócić uwagę, by zakup był trafiony?

Każda młoda para stoi przed wyzwaniem urządzenia swojego domu od podstaw, chyba że na przestrzeni lat udało nam się zakupić kilka sprzętów, jakie teraz możemy wykorzystać. Jeżeli nie, czeka nas chociaż kilka wizyt w sklepie, ponieważ bez niektórych urządzeń AGD wręcz nie można się obejść, a jednym z nim jest lodówka. Modele do sklejania lub oglądanie serialu na świetnym TV poczekają, gdyż lodówka to właśnie ten sprzęt gospodarstwa domowego, który jest nam stanowczo niezbędny. Warto przy tym kupować lodówki online i analizować opinie kupujących. Co sklep bowiem to różne opinie.

Continue reading

Posted in Dla miłośników gadżetów | Tagged , , , | Leave a comment
lut 02
2018

Nowoczesna pani domu nie potrafi już funkcjonować bez innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego rodzaju czajnik bezprzewodowy czy zmywarka

Nowoczesne kuchnie, w niczym nie przypominają już tych z ostatnich dekad XX wieku. Jest w nich cała gama wyrobów meblarskich i sprzętu elektronicznego. Są bardziej funkcjonalne. W dawniejszej kuchni pod zlewem stało sporo naczyń do gotowania, misek oraz naczyń do smażenia i pieczenia. Gotowanie obiadu, przygotowanie ciasta czy uprzątanie kuchni było dla każdej gospodyni nie lada wyzwaniem.

Continue reading

Tagged , , , | Leave a comment